Тут кожен другий комент, особливо з анонімних обліковок — істерика, але до десяти мільярдів баксів на спальники ще, здається, ніхто не дописався. Вітаю, це реальне досягнення, підлога країни ридає ридма.
Ее.. а в чому новина? Кацапи самі себе не закатруплять. Зберігаємо спокій і донатимо на ЗСУ, хто не воює.
Ну, тут кому що заходить, по жанрах. Я люблю ігри-історії, сюжетні, і щоб можна було грати з чаєм в руці. Пройшов The Testament, Crimes & Punishments, The Devil’s Daughter — дуже сподобалось. Є в них ще старші ігри про Шерлока, але вони старі і місцями занадто хардкорні.
В Sinking City й останню Chapter One, на жаль, не грав — це треба комп апдейтити, було заплановано, але не склалося, вже після перемоги пограю.
Звісно ж наші Frogwares з їх бомбезною серією про Шерлока
Те, що у нас викладають в школі, не в останню чергу формували регіонали й подібна козлота. Так за Табачника з програми вичистили всіх, хто писав про Голодомор, зокрема Уласа Самчука та Василя Барку. І вони досі в опціональній частині програми й більш того, одна з минулих міністерок збиралася ще й Панаса Мирного прибрати, мовляв, надто сумний. Ну да, б***дь, залишити хахлам самий вертеп, а серйозна література щоб асоціювалась із Толстоєвським. — Така була мета.
О, треба почитати, не чув про такого автора (Дерев’янка). Про війну мені більше заходить документалістика, мемуари: Війна, якої не було. Хроніка Іловайської трагедії, АД242 такого типу.
Відкрив для себе Kurzgesagt і ще декілька астрофізичних штук англійською і вже не можу уявити, щоб я щось дивився російською з наукпопа.
На вінді є Microsoft Keyboard Layout Creator, там можна відредагувати собі розкладку. Я взяв дефолтну українську і повісив додаткову кирилицю на правий альт: ѳ, ѧ, ѣ, ъ, ы, џ і також всілякі інші цікавинки, як-от " " " " " (dou їх пожмакав, але це все різні лапки), якими майже не користуюсь, окрім хіба короткого тире —
Ще декілька корисних ресурсів:
Ну і, звісно, багато читайте. Я не є великим спеціалістом з Сучукрліту, але з наших сучасників можу порадити Валерія Шевчука, його містичні новели, як от «На полі смиренному», «Птахи з невидимого острова» та інші.
Не треба проєктувати своє на всіх.
Я коли виїхав у село під Франеком навесні, у мене відмовлялись брати гроші за житло, ледь втулив сказавши, що як не треба, передайте місцевим волонтерам, бо я ж тут нікого не знаю. Натомість видали мішок картоплі, цибулі, яйця від екоорганік курки, закрутки — відмовитись було нереально, їхав до Франківська з мішком картоплі між ніг (дружина була за кермом) і собакою на тому мішку.
Як переїхав звідти у Франик, то довелося самому підіймати собі квартплату, бо запросили взагалі такий мінімум, що просто сором.
Ніколи не працював у конторах, де були б штрафи, хіба в двох місцях в жарт треба було скидатися в картонку за матюки, щось типу гривня — матюк і йшло воно, здається, на загальний бухач. Зі штрафами та ж ситуація, що й з овертаймами, якщо ти питаєш на співбесіді «чи є у вас якась полісі по них», правильна відповідь ейчара — «Ее... не знаю, не пам’ятаю, щоб у нас щось таке було», інакше — фірма не проходить співбесіду.
DDC це CDD чи ще якійсь цирк був?
В СРСР просто кордон був закритий, тому й робили — а які ще варіанти? Навіть в шаражках працювали, все ж краще ніж лєсоповал
Ви взагалі вірите, що на об’єкті, який охороняють, у період ремонтних робіт просто так падає дах — і з кінцями?
Завжди було цікаво, як в людях тієї епохи разом уживається розуміння, яке все воно було гівно, і віра у всесильність «таких об’єктів». Ну, реально, чом би в країні, де датчик в ракету ставлять догори сракою та забивають кувалдою, бо не лізе, не розвалити дах?
Знаєш, що таке спермацет? А чим косатка відрізняється від морського котика?
У нас 1С під санкціями вже вісім років. Навіщо в це було вкладатися? Навіть якщо не з санкціями, Росія — це завжди ризик. Ще задовго до нашої війни, в 2008 році, до агресії в Грузії, я поїхав і пів року працював у Москві, було цікаво подивитися що там як, а стосунки між країнами, очікувалось, будуть погіршуватись і більше такої нагоди вже не було б. Це було очевидним мені в мої 22 роки. Чим думав бізнес, який прив’язував себе до Росії?
Objective C чудова мова і міг би замінити C with classes, але там немає метапрограмування, з плюсами середини
Плюсова компіляція повільна не через відсутністю модулів, а через метапрограмування, яке не закладали в мову від початку, а реалізували на шаблонах які взагалі не для того робилися. А прискорення завдяки «модулям» легко досягається використанням прекомпілених хідерів і, в залежності від компілятора і проекта, воно може бути помірним або незначним.
Це вам за те, що не молитеся
Дивлюсь на колег, і ніхто наче ще не їбанувся. Я думаю половина форумних розладів — звичайне ІПСО. Купа наших в свій час розважалася в росіянських телеграмах, поки не набридло, не здивуюсь якщо і навпаки сюди росіяни бігають порозповідати про failed state, збіглих дітей Порошенка Зеленського і т. д.