Ви їм там часом не читаєте лекції про їх сільський менталітет і суржик? Бо тоді зрозуміло, чого з людьми не складається. Я у Франеку вже кілька місяців, і люди тут дуже відкриті й більш схожі на людей в порівнянні з Києвом (про пролетарські міста взагалі мовчу). А «сільський менталітет» місцевих проявляється в тому, що люди тут спілкуються з тобою як з людиною, а не як з NPC.
А щодо цін, то є попит і є пропозиція. Житло для кількох мільйонів переміщених осіб з нізвідки не візьметься. Коли я тільки приїхав, то жив у кімнаті жінки, що виїхала в Польщу. Пізніше пересилився в квартиру з недоробленим ремонтом, її взагалі не планували здавати, якби не війна, молода сім’я планувала доробити й вселитися, а живе зараз із батьками. В нормі, що перше, що друге взагалі не було під здачу. Люди посунулись, щоб прийняти інших. За це треба бути вдячним — та кому я кажу.
Якщо ж ви продовжуєте москворотити, це багато пояснює. Я й сам тупо відвертаюсь і йду геть, коли зі мною намагаються зав’язати контакт російською інші переселенці. І це при тому, що російська у мене рідна.
Взагалі-то до Другої світової німецька була мовою філософії, сходознавства, і багатьох інших галузей науки із фізикою включно: нею писала купа класиків квантової механіки та Айнштайн. Після неї — от хто б подумав — вона відійшла на маргінес та ще й євреї, хто вижив, відмовились від їдишу та перейшли на штучно реставрований іврит.
Ні. Будеш альфа-мачо всєя ДОУ з чорним поясом по ножах і білих квитках.
Визначає. Мова це не список слів і не граматична таблиця, це навіть не словник, мова — це узус. Це множина текстів і промов створених в цій мові і прийнятних в ній. І те, що́ і як говорять російською, в цивілізованому світі, мовами цивілізованих народів не говорять.
Російська мова перетворює тебе на Кожаєва
Дякую за позицію й історію!
У мене рідна російська і я перейшов на українську у 2015 році. Спочатку було досить складно, але дуже допоміг мармизошит — коли пишеш, завжди є час подумати і зазирнути в словник, що дуже збагачує мову, та дружина для якої українська рідна. Не вистачало побутової (крихти, окраєць тощо) чи спеціальної лексики (починаючи зі слів типу змінна, додавання, мізки — все це в школі вивчалось російською) та жартів-приповідок-натяків-порівнянь на апщєпанятнам.
Лексика з часом вивчається, щодо приповідок, то коли на роботі двадцятип’ятирічний дев якось процитував Фаіну Раневську, яка померла ще до мого народження, я раптом зрозумів, що все це гівно, весь цей нафталін який в людей запхали багаторічним повторюванням радянських покидьків по телебаченню й через російський інформаційний простір, все це треба безжально викидати і справа тут навіть не в мові. Мертві нехай ховають своїх мерців, а ми власним прикладом маємо виховати наступні покоління так, щоб вони жартували, умовно, про «йобану блять русню», а не про (Боже, яка ганьба) «залівную рибу».
молодняк с минимальным стажем работы за копейки
От-от, тому в подібні контори, які ганяються за молодими, не треба йти найперше молодим, бо якщо контора не хоче дорослих, зазвичай бо їм складніше їздити по вухах і розводити на трудовий подвіг за незрозумілу оплату.
А раз вы в таком возрасте подаётесь на вакансию для молодёжи, то способностей у вас нет, вы ноль без палочки как спец и сотрудник
Так, тому й кажу, що контора з подібною вимогою гарантовано мудацька, бо там у людей в голові або ось такі таракани, або вони просто професійно локшину на вуха молодняку розвішують
FreeUA
Серйозно? Комига з UA в назві влітку 2022 пише статтю російською?
Далі не читав, але пошарився в коментах:
от 19 до 37 лет
Як потрапляючий в діапазон, вважаю контору мудацькою вже.
У Страуструпа ледь не в передмові написано, що добрий програміст не тримає в себе в голові весь стандарт мови, а більшість часу використовує малу її частину, але знає, що, коли і де піти піддивитися в документації.
В сучасному світі, подібне гівно має бути заборонене як антиекологічне. Уявіть, компанія використовує ресурси, робить всім цей підігрів, навіть кому він не потрібен, а згодом в половини воно викидається жодного разу не заюзане, бо там підписка окремо оплачується. З тим самим успіхом можна зробити підписку на двигун і перемикатись в тритактний режим, якщо не оплачено. Розряджати на корпус акумулятор, кондиціонером замість салону холодити за бортом.
Коли стандарти BBC пишуть про ISIL чи ще яку Аль-Каїду, вони, як правило, не дозволяють їм висловлюватись прямою мовою, бо нормальні люди пропаганду агресора не поширюють
Все дуже просто. За пройоб майна дають штраф в якомусь-там-кратному розмірі, тому просунуті воюють в своєму і не беруть державне. Ну, тут треба вміти стояти на своєму.
Цю. В нас з 2014 війна, якщо хто не курсі.
А що вони взагалі роблять, в сенсі, як взагалі можна торкатися клієнтської дати, коли в тебе офіс на Московщині?
Але від храпа й дивних музичних вподобань колег мають допомогти
То погана ідея, бо воно буде врайтабельне для кого ні попадя
Різні долі, різні люди, різні обставини — кому як випаде, але в мене є знайомі, хто пройшов війну і знавав, хто тюрму. В середньому по палаті війна на психіку краще діє.
Під кінець війни сусід повернеться з пораненням героєм, а ти з туберкульозом ускладненим гепатитом мудаком. Найвеселіше, звісно, як потрапити в колонію, яку не встигнуть евакуювати. Тоді спочатку туберкульоз, а потім окупанти мобілізують гарматним м’ясом, два в одному.
Так а скільки на Півдні було, хто не встиг відійти?
Російський переклад — це завжди проблема, так. Одна з моїх улюблених історій: www.facebook.com/...YjTmtbhHtUgdgVmhht6zGDCvl