Артем Висоцький розповідає про переваги та недоліки WYSIWYG-редакторів, а також ділиться гібридними рішеннями, що поєднують зручність блокових редакторів та функціональність класичних. Зі статті ви також дізнаєтесь, як сучасні редактори працюють з даними у форматі JSON.
Артем, Full Stack Developer, ділиться досвідом роботи з React та автоматизацією форм за допомогою React Bootstrap. Він пропонує уніфікований підхід до створення форм, спрощуючи повторювані операції коштом розробки універсальних компонентів.
Артем, Full Stack Developer, описує використання адаптивних зображень на вебсайтах для покращення швидкості завантаження та збереження трафіку. Він ділиться досвідом впровадження технологій Node.js, описуючи стандарти HTML для адаптивних зображень.
Створюємо завантажувач підвищеної надійності з деталізованою індикацією, який легко впорається з завантаженням на сервер файлів великого розміру. Під час розробки Артем Висоцький, PHP Dev, тестував його надійність у разі вимкнення мережі в системі, втраті зв`язку (timeout) та симуляції внутрішніх проблем на сервері.
Зазвичай адміністративні частини сайтів складаються з різноманітних форм, за допомогою яких здійснюються операції над даними. Водночас ці форми подібні одна на одну внаслідок певної уніфікації розміщення елементів. Там навіть можуть бути три однакові кнопки для всіх форм: «Зберегти», «Видалити» та «Очистити». Дублювання кнопок у різних формах вирішується елементарно стандартними методами будь-якого шаблонізатора. А от що робити, наприклад, з дубльованим кодом HTML-розмітки полів форми — питання трохи складніше.
Якось мені необхідно було написати класи з багатьма властивостями. Здебільшого програмісти особливо цим не переймаються — наклонують гетери разом з сетерами та й закриють це питання. До того ж сучасні IDE мають необхідні засоби для автоматизації цього процесу. Але мене осяйнула думка про те, що можна значно спростити створення класів, відмовившись від написання нудних однотипних операцій.
Під час роботи з БД за класичною архітектурою «клієнт — сервер», створення запиту відбувається на боці клієнта. А коли його остаточно сформовано — надсилають на сервер для виконання. Такий підхід надає клієнту максимальну гнучкість для роботи з базою даних, але він має й недоліки. На реальному прикладі Артем Висоцький, PHP-програміст, демонструє взаємодію з БД через збережені процедури.
Зазвичай, коли створюють сайти з PHP, для динамічного формування HTML-сторінок виведення використовують один з багатьох Smarty-подібних шаблонізаторів. На переконання Артема Висоцького, PHP-програміста, XSLT у цій ролі дуже недооцінили. Автор статті на конкретних прикладах показує, як знизити поріг входження в XSLT-технологію.
Впорядкування класів на Bootstrap допомагає вирішити цілий ряд проблем. Зокрема, вносити зміни в елементи дизайну сайту, не порушуючи зв’язок з фреймворком.