Дякую, за побажання! Завжди приємно, коли такі речі кажуть відверто без іронії. Цілком можливо, що у фільмі були достатньо цікаві фрази, які зробили вплив на багатьох людей. В тому числі і на нас. І якщо ми маємо спільні риси із героями, яких бачили на екрані — це ж класно! Однак, я ніколи свідомо не хотів бути схожим на когось, я просто роблю свою справу, яку люблю ще з дитинства. Як кажуть: «Не сотвори себе кумира».
Перший прототип ЛіваРави (ex. Нейронет) з’явився вже у далекому 2008 році, в той час як фільм «Соціальна мережа» з’явився лише у 2010 році. Отже ваша теза не відповідає дійсності. І ЛіваРава вже тоді була неймовірною! )))))
В ідеалі так, повністю погоджуюсь. Я не хочу сильно загадувати наперед. Подивимось, що із цього врешті-решт вийде. Будемо робити так, нібито можемо зробити все, навіть неможливе! :))))
Юхуууу!!!!
Так, але це пошук по всьому інтернету (або як нещодавно зробили — «поплюсованій»), а не по вашій особисто структурованій інформації.
На жаль в гостьовому режимі ви цього не побачите (пошук відбувається по публічному спільному простору). Хіба що зайдете на публічний профіль нейрона конкретного користувача.
Ось і знайшли точки дотику! Якщо раптом ЛіваРава перетвориться у бізнес, це буде для мене особисто скоріше несподіванка, ніж цілеспрямована дія. Я особисто не ставлю це самоціллю — заробляти за допомогою ЛіваРави.
Зрозумів. Для того, щоб швидко отримати доступ до своєї структурованої інформації з будь-якого пристрою (смартфон, планшет, ноутбук, комп’ютер), який підключений до Інтернет.
Нейронами.
Так і є! :))))
Є також нейрон :) В Google по цьому запиту ви нічого не знайдете.
Щось спільне є, це точно. Нещодавно мені брат показав цей сайт. Мені сподобалась ідея.
Фішка в нейронах.
Здається, я вже повторював і повторю ще раз.
ЛіваРава — це сервіс впорядкування та поширення інформації (текст, зображення, аудіо, відео та ін.)
Є певні особливості. Наприклад, можуть бути поєднання текст-текст, текст-аудіо, відео-текст, відео-відео, відео-аудіо, відео-зображення. Тобто будь-яка варіація. Користувач систематизує інформацію таким чином, яким це йому зручно. Можна робити частину даних приватними, а частину публічною. Можна ділитися певними окремими «нейронами» як в приватному режимі так і в публічному.
Ми кудись поспішаємо? Наберіться терпіння, запасайтесь попкорном (як кажуть), коментуйте, якщо є бажання, користуйтеся, коли отримаєте запрошення. Ніяких провалів ще не було. Бо провал — це суб’єктивна оцінка певних подій. Давайте не поспішати із висновками і не навішувати ярликів.
Ідея може і скоріше за все буде змінюватися, трансформуватися, як це вже відбувалося не раз. Певні моменти залишаються. Це процес. ЛіваРава — це веселий і цікавий проект. І хто знає у що він виллється, і в цьому його неймовірність ))) Подивіться, як активно люди коментують цю статтю. Отже, цікаво! І це вже добре. В Україні не так багато таких проектів, які б викликали неоднозначні відгуки.
Запрошення надішлемо. Залишите свою електронну пошту.
Погоджуюсь, у всього є початок і кінець )
Для цього треба спробувати сервіс, і все стане зрозумілим. Ви хочете, щоб я відразу видав формулу «ноу-хау»?
Дуже дякую, що написали і відразу прошу вибачення, бо якась проблема із DNS на сервері була. Набирайте www.livarava.com
А приватна розмова допоможе індивідуально розглянути потреби людини і показати яким чином ЛіваРава може ефективно вирішити задачі користувача. Сім мішків гречаної вовни теж можна, але то буде зайве як на мене. ))))
Відповідь приблизно така: А навіщо мені потрібен блокнот? Яким чином мені туди можна щось написати?
На відміну від блокноту вам не потрібно буде виривати листочок, кожного разу, коли ви хочете чимось поділитися, і до того ж кожний запис в блокноті буде посиланням, яке вестиме на сторінки, де пригадувався той самий надпис.
ЛіваРава — інтерактивний, мультимедійний блокнот, і записувати туди можна не тільки слова, але й аудіо, відео, зображення. Якось так.