А чого йому паритись, в нього паспорт до 2032 року
Так в Європі ж боягузи, для завоювання Естонії вистачить і 10к росіян. Для знищення репутації НАТО не знайти кращого часу ніж перед виборами в сша
Це вам шойгу подзвонив і розказав плани? Що заважає постріляти в сторону Естонії прямо зараз?
Так їх навіть з Україною буде менше. Який сенс починати війну з меншою кількістю сил?
Набагато ж краще коли ті росіяни з мозгами влаштовують диверсії на європейській оборонці.
Ну нападуть і що? Там пів лярда населення в одній тільки європі
От я ображусь коли убісофт зроблять гру з чорним козаком (насправді буду радий що нарешті нашу культуру почнуть популяризувати на заході)
Як мінімум бойова система приємніша
-100 соціального рейтинга та табір уйгур за такі порівняння
Так то не статус захисту, а статус біженця тоді
pow — prisoner of war
pov — point of view
Так їм обіцяють обов’язкове повернення в Польщу через рік та місцеву підготовку.
Мобілізація при анкапі бі лайк
Це набагато краще лонгтерм, ніж примусова мобілізація.
не для всіх
Недостатньо здоровий щоб йти на контракт, достатньо здоровий щоб іти в піхоту. Класика
не кажіть йому fakty.com.ua/...nnya-vyazniv-u-koloniyah
в наших графік 2/2 — 2 години 2 рази на тиждень
Це твої фантазії. Виділити 10к для анексії Естонії — можна усього тиждень(2 дні на передислокацію — 3 дні штурм таліна — 2 дні назад) почекати зі штурмами. Ну якщо твої фантазії про 3 дні і нато боягузи вірні.