Я думаю, що це питання окремого топіку у темі AI на DOU)
Якщо говорити з перспективи автоматизації розумного будинку, то можна встановити інтеграцію з Apple HomeKit та налаштувати Bridge у свою екосистему HomeKit. Далі девайсами можна буде керувати в тому числі і через Сірі на Apple TV.
Також я думаю, що в маркеті вже є безліч ChatGPT wrapper-ів, але їх використання я ставлю під сумнів.
Більш складний варіант також можливий: налаштувати голосового асистента в Home Assistant (є відео в NetworkChuck) і спробувати або налаштувати Shortcut (в цьому способі я не впевнений) або написати свій wrapper який звертатиметься до API Home Assistant (релевантність під питанням).
Тому, на мою думку, треба почекати роки 2 поки, по-перше, Apple Intelligence буде доступний по всьому світу, по-друге, вийде нова модель Apple TV з можливістю користуватись ним.
Дякую)
1. Я використовую і docker, і lxc, але для різних завдань. Docker класно підходить для застосунків, що працюють незалежно і для них не треба встановлювати додаткових пакетів. До плюсів docker я також відніс би, що контейнери займають менше памʼяті на диску. LXC контейнери мають перевагу в тому, що туди можна встановити темплейту популярних linux-дистрибутивів і користуватись контейнером ніби це окреме повноцінне залізо, встановлювати додаткові сервіси, пакети і тд.
Таким чином HA в LXC, хоч і не має аддонів, але має ті самі можливості як HAOS і при цьому споживає менше ресурсів.
2. Я також бачив це відео) Але приклад NetworkChuck не працюватиме якщо телевізор вимкнений і Plex вже не бачить його як клієнт
3. По секрету, я вже це вимкнув, бо мені «дуже сильно поскаржились»))))
До Нобеля з фізики до речі причатний один з викладачів КАУ (Київ)
Ви маєте заувазі, що сутності можуть відрізнятись? Тут я про те, що entity_id — це ідентифікатор сутності і він може не співпадати у мене і у вас, тому слід звернути на це увагу