І кікнуло з акаунту. Релізити на прод фічу відстрочки у пʼятницю — погана ідея. Як і будь-яку фічу
Так, ці з Бангалора
Рейти в них приблизно на тому рівні, що і в Україні
В цілому, досвід позитивний. Грамотні специ, які після галерних українських сеньйорів виглядають значно сильніше і по хард скілам, і взагалі спілкуватись приємніше. Трудоголики. Підтримую комент нижче про те, що їм складно сказати «ні», цим в цілому менеджмент зазвичай користується. Але це велика американська корпорація.
Пройде час і зумери зрозуміють, що ось ці всі цінності компаній частіше за все булщіт для молодих і наівних
У нас пишуть не стільки для трансляції власних знань, а щоб розвивати власний бренд. Не всім це цікаво.
До того ж якісно писати технічні статті не дорівнює бути гарним спеціалістом. У розвиток цієї навички також потрібно докладати багато зусиль.
Якщо в тебе немає бойового досвіду, ти обмежено придатний і ФОП, який платить податки, то тебе не мобілізують, бо це невигідно (адже треба, щоб хтось платив податки на армію)
Люди такі наївні
Java / Python / JS візуально приблизно однакова кількість вакансій. Playwright вже став стандартом у автоматизації, нові проекти часто пишуть з його допомогою, старі також дехто мігрує. Для API-автоматизації теж з чимось працювати потрібно вчитись: якщо Java — RestAssured, якщо Python — requests (можливо вже щось модне зʼявилось). Плюс Docker, патерни проектування, якийсь TeamCity або Jenkins потикати.
Сучасний світ айті такий, що цього може бути замало. Щоб бути корисним, треба і код писати, і тред дампи аналізувати, і пайплайни писати, і тест плани створювати, і баги репродюсити, і ефективно комунікувати між декількома командами частіше за все. Ось це все робить сучасний QA-інженер у міжнародних компаніях. Тож мій поінт у тому, що мануальне тестування — це супер, але розвиватись завжди є куди, щоб бути конкурентоспроможним і корисним.
Згоден, аргумент сильний.
Все в нас буде ок, бо це велика компанія з гарними спеціалістами
Та воно, звісно, ок, згоден. Але коли критичні баги (наприклад, з останнього: thread pool saturation), то вже складно це все самому розгрібати. І я пишу з позиції SDET. Я зараз залишився один на цьому проекті з команди тестування (в нас не було манкі тестерів), є допомога девів у цьому плані, але поки що цього недостатньо для якісної роботи
Розробники розуміють цінність QA, бізнес — не завжди. З мого досвіду, компанія нещодавно скоротила 80% QA-офісу (він був децентралізованим), тому що вирішила піти більш прогресивним шляхом: розробники будуть самостійно відповідати за якість продукту.
Які інструменти та методи допомагають швидше зрозуміти структуру та логіку незнайомого коду?
Досвід?
Лише 1 з 4 кандидатів згодні виконувати тестове завдання. Чому?
Не хочу витрачати ваш час на читання коду, який написав ШІ.
Смішно читати цей пост після того, як почитав сусідній топік, де військові айті-підрозділи розформували, бо керівництво «не зрозуміло для чого вони потрібні»
Мир на умовах рашки. Але краще так, ніж ось це потужно-переможне мракобесие