я кроме пузирька нічого і не знаю(до речі навіщо восем алгоритмів для спеціалістів по базам даних наприклад де основна мова SQL + dax?
Та як же ж вони будуть дальше жити без спеціалістів по деверсіті і джендер ікволіті
.
я кроме пузирька нічого і не знаю(
до речі навіщо восем алгоритмів для спеціалістів по базам даних наприклад де основна мова SQL + dax?