Днями вийшов довгоочікуваний Kotlin 2.0. Серед його головних новинок: К2, прискорена збірка проєктів, тулкіти та бібліотеки Jetpack, розв’язання накипілих проблем із Compose. А ще розробники анонсували фічі, які вийдуть в наступних оновленнях. Більше і докладніше про Kotlin 2.0 — в цьому огляді.
Ця стаття — остання та найдовша для проєкту Cat Facts. Ти колись мріяв писати UI під компи на Jetpack Compose? Була потрібна якась дрібна самописна утиліта, чи ще щось? Ні? А як щодо написання одного застосунка — як для компʼютерів, так і для телефонів? Сьогодні ми саме це і зробимо.
«У цій статті ми трішки допишемо Cat Facts SDK, навчимося його тестувати і познайомимося з Kotlin/JS, а саме: напишемо браузерний застосунок з використанням React та нашого SDK». Продовжуємо цикл статей про Kotlin.
У цій статті фронтендери мають змогу разом з автором заглибитись в технічні нюанси роботи з Kotlin та Gradle і розібратись, як правильно конфігурувати елементи в проєкті. А також трішки понаступати на граблі початківців та побачити, як виправляти ці помилки.
У цій статті говоримо про гнучку альтернативу улюбленому серед Android-розробників Retrofit, а саме — про Ktor Client. Буде цікава історія від автора і багато практики: «Моє знайомство з Ktor почалося, коли я захотів бодай спробувати написати застосунок з використанням Kotlin Multiplatform Mobile, але, як виявилось, Retrofit не підтримує KMM, тож мені довелось шукати альтернативи. Єдиною такою виявився саме Ktor».