Відгукнувся на вакансію та витратив час на тестове завдання, отримав відповідь через місяць.Не рекомендую витрачати час на цю компанію, не уявляю як можна працювати з людьми, які так поводяться. Хамство та відсутність елементарної поваги.
Відгукнувся на вакансію та витратив час на тестове завдання, отримав відповідь через місяць.
Не рекомендую витрачати час на цю компанію, не уявляю як можна працювати з людьми, які так поводяться. Хамство та відсутність елементарної поваги.