Привіт, шукаю першу роботу/стажування на QA/QC Junior/Trainee
Англійська: B1
Пройшов курси QA/QC.
Маю розуміння та досвід тестування вебсторінок.
Маю досвід використання Jira, Postman, MS SQL server
Хороші знання HTML & CSS.
Розглядаю роботу на безоплатній основі (заради досвіду)
Про візуальну частину це в 4к чи 1080p, стільки кадрів?