Жопа есть а слова нет?
Жопа є, і назва їй рашка.
Україна це унітарна держава, тому жодних «західних» та «східних» Україн існувати не може.
це кейс не мій власний
Тоді може, якщо ви не були очевидцем, вам не всі деталі спілкування розповіли і реакція «їдьте додому» була певною мірою справедлива?
В Україні ви теж платите умовних 40% податків (в Європі є альтернативи 5%, якщо що), але взаємодіяли лише з платною медициною, та ще й не екстреною. За даних умов, порівнювати «тут» і «там» взагалі немає жодного сенсу.
Я бачу, що ви залишились живим та у змозі писати коментарі, тож припускаю, що на якісь наданих медичних послуг це не дуже вплинуло.
UPD: звісно, шкода, що так сталося та сподіваюсь, що у вас дійсно все добре. Просто на те ж саме відношення можна натрапити і у своїй країні, як вже писали поруч.
UPD2: про досвід: дружина народжувала у Польщі в вересні — весь персонал пологового був надзвичайно чемним та жодного «особливого ставлення» ми не відчували. Після пологового нічого не змінилось — усі лікарі привітні. Тільки в поліклініці дитячій лікар трохи закрита, але всеодно, на якість послуг це не впливає.
А коли в іншій країні так кажуть, то це якось впливає на Ч/П МЖ/громадянство та здатність розуміти місцеву мову? :)
Так це ж державний фонд, чого з моїх податків має дотуватись ваш стартап?
Чому з моїх податків якийсь чувак, що не має жодного відношення до електроніки, має їхати у відрядження на конференцію, присвячену електроніці? Я так розумію, просто потусити в дорогому готельному номері та погуляти в іншій країні?
Кому хочуть тим і дають.
А мають давати тим, хто дійсно підходить під критерії, бо це не приватний фонд.
Вже неоднократно змінював стек, але завжди робив це всередині компанії. Так не доводиться доводити, що ти щось знаєш та вмієш.
Проте, я починав як фулстек, тому мені було простіше — умовно кажучи, я просто змінював основний фокус з одного стеку на інший. Таким чином мені навіть вдалось трохи і розробником мобільних додатків попрацювати :)
У Варшаві приміскьий потяг це той же самий Інтерсіті другого класу (тільки, вочевидь, без кафе) + вагон для велосипедів. В Україні із залізницею все добре тільки в модернізованих вагонах та, у вже згаданому, Інтерсіті. Все інше то «дякую, що їздить».
Найбільший плюс залізниці в Україні це, напевне, одна за найкращих у Європі точність прибуття на станції. Хоча мені майже немає з чим порівнювати, тому це точка зору, сформована інтернетом та форумами :)
Себто не «Калінінградская область», а «Калінінградський регіон»? Росіяни про це самі знають? Не потрібно тащити їх новояз та назвиська в наш простір.
Тут, якщо викличеш не при смерті — сильно лають і можуть штрафанути. Треба їхати в СОР і сидіти там кілька годин, якщо випадок не терміновий
Я, можливо, відкрию таємницю, але в Україні «швидка» це теж екстрена медична допомога. Ключове тут «екстрена». Для всього іншого — поліклініки та служба невідкладної допомоги.
Те, що в нас їздять бригади на «температура в зайчика 30 рочків піднялась до 37.5» або «бабця перестала пити призначені пожиттєво таблетки від тиску, бо стало краще» то це суто проблема системи, бо в нас пацієнт вище від лікаря і пацієнти за «лікарі не посміхались на виклику о третій ночі» пишуть одразу скарги. Особливо весело в осінньо-зимовий період, коли дійсно екстрені випадки вимушені чекати годинами на допомогу через отакі от виїзди.
Наведені приклади то власний досвід та історії із життя колег-медиків.
Чомусь у водіїв з компаній котрі займаються перевозками проблем не виникло
По-перше, як вже написали, виникали (і, скоріш за все, в деяких досі виникають).
По-друге, навіть із тих категорій, що я назвав (моряки та будівельники), приблизно у 100% громадян була і є проблема з виїздом.
Спілкувався з моряками, то вони розповідали, що наших людей (хто був в Україні від дати закриття кордонів чоловікам) вже успішно замінюють індійці та інші «морські» національності. Напевне, логічно припустити, що й продовжувати контракти буде вигідно із тими, хто вже зараз працює (не українці), а не запрошувати через рік-два-три (чи коли там скасують кріпосне право) людину, що могла вже й розгубити трохи навички.
Чи чоловіки їздять за кордон щоб у мітингах постояти
Звісно, ні. Основна ціль — заробити грошей. Але, оскільки вони вже тут, то можна і мітинг відвідати.
Контракти і інвестиції можна і без відряджень залучати
Ну... Удачі :)
Навіть на ДОУ були приклади, як втрачали контракти (або проєкти), бо лід/менеджер не зміг виїхати на зустріч із замовником.
Питання із фінансовим забезпеченням сімʼї заробітчанами, до речі, ви так і «не помітили».
Тому що артисти, спортсмени та їм схожі, представляють Україну у світі, чим привериаюсь увагу, а інші цього не роблять
Так, звісно.
Власники компаній різних розмірів, менеджери, що їдуть за новими контрактами, та й навіть моряки, будівельники та люди інших професій своєю працею та участю на мітингах не показують, що українці це сильна та свободолюбива нація. А ще вони не залучають інвестицій та не привозять кеш із-за кордону.
Дійсно.
Тільки актори та спортсмени щось можуть, а все інше — то холопи та челядь, що мають сидіти вдома без можливості заробити та прогодувати сімʼю.
Не ФОП-ом — так.
Було 8.5%, з липня цього року 6%, але після певної суми податок «трохи» збільшується. Тож, хоч на деякий час, ствердження, що є «8.5 або менше» це правда :)
у Мінцифри проаналізували країни, які пріоритезували вивчення англійської, — усі показали зростання ВВП
Разом з глобальним потеплінням, кількість піратів почала зменшуватись.
Адже для людей армія ― це здебільшого про те, що я зараз попаду «на передок» і в мене там стрілятимуть
Або про те, що це нерідко ставлення як до худоби, особливо в військоматах і втрата свободи.
І тоді люди відповідально ставатимуть на облік, розумітимуть і знатимуть свої права.
Аби ще всі воєнкоми знали права громадян та забезпечували виконання законів.
У блоці «Коли ви приїхали в цю країну?» не вистачає пункту «за кілька днів/годин до перших ракет»
Та йопти, чим більше вас читаю, тим більше враження, що мозок у вас з кожним днем все більше і більше плавиться.
Почали з
какую книгу он почитал из последних на украинском языке
а закінчили
Ни одного украинского писателя
Аби щось ляпнути, ну чесне слово.
тільки не кажіть шо давно треба так було зробити
Особисто я спілкуюсь виключно українськю (і англійскою, звісно) починаючи з 24 лютого. Вся сімʼя завжди спілкувалась російською, а дід і взагалі росіянин.
Трохи жалкую, що не почав підтримувати активно виключно українське ще з 14 року. Звісно, можна і раніше, проте тоді і не було стільки україномовного контенту, як сьогодні.
Ми не Швейцарія, не Канада і, тим паче, не США — ми унітарна держава. Я вважаю, що українці мають спілкуватися українською.
Та не зважаючи на такі погляди, особисто я, ніколи не буду нікого пригнічувати за мову. Особливо якщо людина зробила вибір на користь української.
За наративи, які особа просуває — можливо, але тут мова не має жодного значення. Правда, Олексію та Володимире?
До цього я закликаю і всіх інших: мова має обʼєднувати, а не будувати кордони.
ми самі чомусь віддаємо їм право власності на мову
По-перше, це не наша власність, щоб казати, що ми її комусь там віддаємо.
По-друге, для чого нам мова окупанта та вбивці, що століттямі пригноблювали нашу державу?
Відзеркалення дій ворога — самий примітивний спосіб реакції, який не потребує мислення
Перше, що робить окупант на нашій землі — знищує всі згадки про нашу культуру, в тому числі мову. Чому ми маємо захищати їхні цінності на нашій землі?
Працював одного часу з компанією у Вінниці, що збирає все до купи та надає єдиний рахунок на комунальні послуги. Там ми інтегурвалися напряму з (тоді ще) ЖЕКами — отримували від них регулярно DBF файли (по типу SQLite, тільки родом «із семидесятих»), потім ставили все в свою базу даних і робили розсилку (як друковану, так і електронну). Я впевнений, що воно і сьогодні так працює :)
Скоріш за все, банки та інші контори співпрацюють з подібними організаціями, тому що дані, що надходять від комунальних підприємств, потрібно почистити та привести до адекватного стану, а для кожного міста та селища це самостійно робити — окрема гілка бізнесу. Навряд чи фінансові установи зацікавлені в цьому.
В такому випадку я не розумію, навіщо тоді взагалі мати вдома кавомашину :)
Як на мене, раз на три дні буде приємніше вийти до кавʼярні та випити напій, що було виготовлено на професійному обладнанні з нормальних кавових зерен.
Але якщо ж таки, за даних умов, хочеться мати вдома кавомашину — то є сенс розглянути щось інше — наприклад, Nespresso + відокремлений капучінатор, як тут десь в треді писали.
На жаль, сам не пробував жодного разу саме цієї капсульної кави (та мав досвід з іншими), то ж є думка, що напій вона дає краший за середньостатистичний офісний шмурдяк.
Тобто дядя Вася, що охороняє парковку, то геній, що ховається від світу? :)
Може вони просто багато часу приділяли головоломкам та навирішували їх не одну сотню, тому і здається, що вони «ох, які розумні!11»? З літкодом те ж саме — мова, здебільшого, про витрачений час і кількість вирішених задач, а не про вищий IQ.