Тому що артисти, спортсмени та їм схожі, представляють Україну у світі, чим привериаюсь увагу, а інші цього не роблять
Так, звісно.
Власники компаній різних розмірів, менеджери, що їдуть за новими контрактами, та й навіть моряки, будівельники та люди інших професій своєю працею та участю на мітингах не показують, що українці це сильна та свободолюбива нація. А ще вони не залучають інвестицій та не привозять кеш із-за кордону.
Дійсно.
Тільки актори та спортсмени щось можуть, а все інше — то холопи та челядь, що мають сидіти вдома без можливості заробити та прогодувати сімʼю.
Не ФОП-ом — так.
Було 8.5%, з липня цього року 6%, але після певної суми податок «трохи» збільшується. Тож, хоч на деякий час, ствердження, що є «8.5 або менше» це правда :)
у Мінцифри проаналізували країни, які пріоритезували вивчення англійської, — усі показали зростання ВВП
Разом з глобальним потеплінням, кількість піратів почала зменшуватись.
Адже для людей армія ― це здебільшого про те, що я зараз попаду «на передок» і в мене там стрілятимуть
Або про те, що це нерідко ставлення як до худоби, особливо в військоматах і втрата свободи.
І тоді люди відповідально ставатимуть на облік, розумітимуть і знатимуть свої права.
Аби ще всі воєнкоми знали права громадян та забезпечували виконання законів.
У блоці «Коли ви приїхали в цю країну?» не вистачає пункту «за кілька днів/годин до перших ракет»
Та йопти, чим більше вас читаю, тим більше враження, що мозок у вас з кожним днем все більше і більше плавиться.
Почали з
какую книгу он почитал из последних на украинском языке
а закінчили
Ни одного украинского писателя
Аби щось ляпнути, ну чесне слово.
тільки не кажіть шо давно треба так було зробити
Особисто я спілкуюсь виключно українськю (і англійскою, звісно) починаючи з 24 лютого. Вся сімʼя завжди спілкувалась російською, а дід і взагалі росіянин.
Трохи жалкую, що не почав підтримувати активно виключно українське ще з 14 року. Звісно, можна і раніше, проте тоді і не було стільки україномовного контенту, як сьогодні.
Ми не Швейцарія, не Канада і, тим паче, не США — ми унітарна держава. Я вважаю, що українці мають спілкуватися українською.
Та не зважаючи на такі погляди, особисто я, ніколи не буду нікого пригнічувати за мову. Особливо якщо людина зробила вибір на користь української.
За наративи, які особа просуває — можливо, але тут мова не має жодного значення. Правда, Олексію та Володимире?
До цього я закликаю і всіх інших: мова має обʼєднувати, а не будувати кордони.
ми самі чомусь віддаємо їм право власності на мову
По-перше, це не наша власність, щоб казати, що ми її комусь там віддаємо.
По-друге, для чого нам мова окупанта та вбивці, що століттямі пригноблювали нашу державу?
Відзеркалення дій ворога — самий примітивний спосіб реакції, який не потребує мислення
Перше, що робить окупант на нашій землі — знищує всі згадки про нашу культуру, в тому числі мову. Чому ми маємо захищати їхні цінності на нашій землі?
Працював одного часу з компанією у Вінниці, що збирає все до купи та надає єдиний рахунок на комунальні послуги. Там ми інтегурвалися напряму з (тоді ще) ЖЕКами — отримували від них регулярно DBF файли (по типу SQLite, тільки родом «із семидесятих»), потім ставили все в свою базу даних і робили розсилку (як друковану, так і електронну). Я впевнений, що воно і сьогодні так працює :)
Скоріш за все, банки та інші контори співпрацюють з подібними організаціями, тому що дані, що надходять від комунальних підприємств, потрібно почистити та привести до адекватного стану, а для кожного міста та селища це самостійно робити — окрема гілка бізнесу. Навряд чи фінансові установи зацікавлені в цьому.
В такому випадку я не розумію, навіщо тоді взагалі мати вдома кавомашину :)
Як на мене, раз на три дні буде приємніше вийти до кавʼярні та випити напій, що було виготовлено на професійному обладнанні з нормальних кавових зерен.
Але якщо ж таки, за даних умов, хочеться мати вдома кавомашину — то є сенс розглянути щось інше — наприклад, Nespresso + відокремлений капучінатор, як тут десь в треді писали.
На жаль, сам не пробував жодного разу саме цієї капсульної кави (та мав досвід з іншими), то ж є думка, що напій вона дає краший за середньостатистичний офісний шмурдяк.
Взагалі, читаю цей топік і в мене враження, що айтішники то такі малі бусінки, що не здатні самостійно ні три числа у форму вписати, ні придбати самостійно техніку для себе ж, ні навіть чашку після себе помити.
Маю кавомашину, що вміє і пінку молочну робити, і більш-менш норм еспресо (Jura ENA 8). Трубочка підключається лише коли треба зробити лате, миється одразу після використання разом зі з’ємною та простою конструкцією капучінатора (чи як там воно називається). Молоко стоїть в великому холодильнику. Жодного «закисання» чи «засихання» молока не спостерігаю за півроку використання.
Окрім цього, автомат має ще функцію промивки (повного очищення парою) молочної системи, але нам вистачає промивання під проточною водою.
Виглядає система ось так:
www.cafesilesia.pl/...ieniajaca-EASY-1365_2.jpg
Кави пʼю багато, тож в кафе не набігаєшся. В офісах, зазвичай, кава дійсно дуже посередня. Я не експерт, але можу розрізнити просто погану або пересмажену каву.
До речі, якщо ви пʼєте капучіно/лате в офісі, ви впевнені, що там кавомашина в загальному і молочна система чисті? Я от бував у різних офісах і мені, чесно кажучи, бувало страшно навіть еспресо собі робити :)
Тоді ось цей пункт з наших повідомленнь можна викреслити, тому що найманий працівник в Україні не займається бугалтерією навіть у випадку +$500 для організації робочого місця.
Звісно, бухгалтерія теж на вас
Уявіть, що компанія дала вам +500 баксів до зп, але ви повністю повинні забезпечити собі робочі умови і інструменти, від купівлі ноуту і моніка
Чудово! На додаткові $6k в рік я придбаю саме те, що мені потрібно і зручно, а не розраховане на «середньостатистичну людину» (якої не існує, що доведено багатьма дослідженнями). Та ще й на смаколики залишиться.
до платної підписки на тімс і ініші корпоративні штуки
Тімс та інші корпоративні штуки має забезпечувати компанія, тому що:
1) Неможливо придбати індивідуальну ліцензію та приєднатись до існуючої команди у більшості сервісів
2) Це стосується інформаційної безпеки компанії, тому всі ресурси мають бути під її повним контролем
Офісу немає, хочеться десь попрацювати — знімаєте коворкінг за свої
Не за «свої», а за частину із тих $500/міс, що компанія надала для організації робочого місця. До того ж, ця доплата зовсім не означає, що в компанії більше не буде офісу, тому що це не бонус, а досить часто вимога корпоративної безпеки. Із приходом ковіду та віддаленої роботи, багато компаній взагалі реструктурували офіси, зробивши їх типовими коворкінгами для своїх співробітників.
Страховка, усілякі курси і ніштяки — теж за ваш рахунок
Єдине, що справді може завдати труднощів — страхування, бо корпоративні пакети і дешевше, і, зазвичай, мають більше покриття за індивідуальні.
Звісно, бухгалтерія теж на вас
Я щось собі думав, що будь-який ФОП (ми ж усі ФОПи, правда?) особисто несе відповідальність за бугалтерію. Те, що компаніі пропонують (іноді навіть навʼязують) свою бугалтерію не знімає з вас жодної відповідальності перед законом.
Якщо вас такі умови влаштовують — то ви вроджений фрілансер
Або людина, що цінує власний комфорт та розуміє, за що вона несе відповідальність:
— здорова спина з кріслом та столом, що відповідають особистим потребам
— здоровий зір завдяки нормальному столу та моніторам
— освідченість щодо стану власного підприємства (одноосібного, але все ж таки це юридична особа)
— можливість змінити компанію, не змінючи рівень власного комфорту
Навіть якщо це не просто чийсь шлях до VP, то я собі думаю, що Стадію поховала ще й репутація Гугла, який закриває свої сервіси на ізі, не зважаючи, скільки людей ними користуються. Google Reader назавжди в наших серцях.
За час роботи в IT, чув фразу «дєньгі нє главнає» двічі. Вперше був надто недосвідченим та молодим, тому дійсно так вважав. Вдруге я вже розсміявся в обличчя менеджеру, що це казав :))
Другий раз це був дійсно крутий керівник, який просто не очікував, що я таке вже чув, тому розмова пішла не за його планом))
Україна лише таке робить та інші держави, в яких намагаються відродити нацизм
Оце тут я випав взагалі. Довго думав, що у вас просто збитий компас, бо щось за рашку топите дуже сильно, а виявляється, що все зовсім погано. Як вам так недовподоби «нацистська» Україна — можете вільно переїздити у Донецьк або Луганськ — там нациків, що знищують памʼятки імперії та катів, поки немає.
Є ще render.com. Те ж саме, але краще та з приємнішими цінами :)
Мопед не мій, але Gitlab намагаються бути дечим більше, ніж просто сховищем коду та запускалкою CI.
Вони активно працюють над інтеграцією з хмарами (kubernetes та все, що навколо), мають більш гнучку систему менеджменту тікетів та багато інших уже дрібниць.
За законом держава компенсувала підприємству витрати за виплату цих середніх заробітних плат, тож підприємство нічого не втрачало.
zakon.rada.gov.ua/...show/322-08/paran709#n709
зберігаються місце роботи і посада на підприємстві, в установі, організації, фермерському господарстві, сільськогосподарському виробничому кооперативі незалежно від підпорядкування та форми власності і у фізичних осіб — підприємців, у яких вони працювали на час призову. Таким працівникам здійснюється виплата грошового забезпечення за рахунок коштів Державного бюджету України відповідно до Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей».
Скоріше за все, державні чиновники не бажають платити мобілізованим дві зарплатні — одну як військовому, іншу — як цивільному.
По-перше, як вже написали, виникали (і, скоріш за все, в деяких досі виникають).
По-друге, навіть із тих категорій, що я назвав (моряки та будівельники), приблизно у 100% громадян була і є проблема з виїздом.
Спілкувався з моряками, то вони розповідали, що наших людей (хто був в Україні від дати закриття кордонів чоловікам) вже успішно замінюють індійці та інші «морські» національності. Напевне, логічно припустити, що й продовжувати контракти буде вигідно із тими, хто вже зараз працює (не українці), а не запрошувати через рік-два-три (чи коли там скасують кріпосне право) людину, що могла вже й розгубити трохи навички.
Звісно, ні. Основна ціль — заробити грошей. Але, оскільки вони вже тут, то можна і мітинг відвідати.
Ну... Удачі :)
Навіть на ДОУ були приклади, як втрачали контракти (або проєкти), бо лід/менеджер не зміг виїхати на зустріч із замовником.
Питання із фінансовим забезпеченням сімʼї заробітчанами, до речі, ви так і «не помітили».