Привіт =) Працюю на Abto Software вже 7років. Це була моя перша компанія і я дуже задоволений, що потрапив сюди. Адже тут дуже класні люди, проекти і цінності компанії ! За ці роки я отримав дуже багато досвіду не лише на проектах, а й в розвитку QA комюніті. В компанії дуже високий середній показник пропрацьованих років. Але й багато з тих, хто пішов з Abto — повертаються назад. Я вважаю, що це дуже хороший показник, тому що Abto Software реально як сім’я =)
Привіт =)
Працюю на Abto Software вже 7років.
Це була моя перша компанія і я дуже задоволений, що потрапив сюди.
Адже тут дуже класні люди, проекти і цінності компанії !
За ці роки я отримав дуже багато досвіду не лише на проектах, а й в розвитку QA комюніті.
В компанії дуже високий середній показник пропрацьованих років. Але й багато з тих, хто пішов з Abto — повертаються назад. Я вважаю, що це дуже хороший показник, тому що Abto Software реально як сім’я =)