> почав тикати незнайомій людині й кидатися фразами по типу «яке тобі діло»
> плаче, що після цього з ним перестали вести дискусію й почали його тролити
а якби батьки частіше за Вами дивилися й пояснювали, як спілкуватися з незнайомцями, то такого б не було.
> настрочив величезний тред, у якому половина порад очевидні з серії «хороше робіть, а поганого не робіть, будь ласка», а половина просто шкідливі, після яких діти, коли виростуть, будуть за пивом розказувати «от у моїх батьків була конкретна гіперопіка»
> задали конкретне питання, з метою визначити який рівень експертизи, щоби давати подібні поради
> почав агритися і зливатися
спробуйте таксувати. там експерти з усіх питань в пошані. бонусні очки, якщо ви так само добре розбираєтеся політиці.
> навели конкретні цитати з постів з особливо шкідливими порадами
> плаче що його перекрутили
> задали конкретні питання, які підводять до того, чому поради шкідливі
> не відповів на жодне
а от з таким «талантом» отримувати фідбек, проходити код рев’ю у сіньйорному колективі я б не рекомендував.
В принципі я згоден із твержденням про телефони. Навіть дуже. Але далі почався такий епічний тред, що мені також захотілося спитати «скільки в пана дітей?».
В Україні дитячі майданчики є в кожному будику, в майже кожному другому ресторані є дитячі ігрові зони. Бо є запит на них, бо в нас так звикли.
Пан вважає, що відвести дитину бавитися в пісочниці/на гойдалці/спускатися з гірки то є гріх? Дитина має з двох років кодити на скретчі й не відволікатися на дурниці?
дитина не біжить кудись стрімголов
Є сенс брати дитину за руку, коли є загроза небезпеки. Наприклад поряд із проїжджою частиною. Але вцілому, якщо Ваша дитина ніколи нікуди не біжить стрімголов, то вона хвора. Серйозно. Фізична активність ознака здорової дитини.
На дитячому майданчику вони теж майже весь час знаходяться біля своїх дітей
На моє тверде переконання задача батьків далеко не цілувати в м’яке місце дитинку до
Так само з будь-яким іншим заняттям. Людина має вміти зайняти себе самостійно. Як казав Тарковський «якщо на одинці з собою ви в дурній компанії, то у вас серйозні проблеми».
В цьому плані мені дуже подобається стенд-ап покійного Джорджа Карліна, де він розказує про покоління дітей, які завжди отримували приз за участь. Так от з моменту цього стенд апу, діти вже виросли і тепер у них панічні атаки, коли вони виходять в інтернет, бо там недостатньо сейф спейс. І цитуючи того ж самого Карліна, малому іноді потрібно просто поколупатися палицею у землі.
Ясно, що дитині потрібна увага батьків, але це не має переростати в культивацію інфантилізму.
ви мусите значну частину свого життя присвячувати своїй дитині.
«Значна частина» це скільки? Бажано в годинах.
Якщо вам потрібні тусняки, віпочинок та посиденьки, то, можливо, вам ще рано заводити дітей?
Тобто відпочивати більше не можна? Скажіть, як сіньйор (людина досвідчена), скільки Ви можете робити свою роботу, не відпочиваючи? Виховання дитини це якась інша діяльність, яка не потребує моральних та інтелектуальних зусиль?
Відпочинок і посиденьки людині, як правило, не потрібні років у 60. Є винятки, звісно, які у 20 вже старі. 60 років це підходящий з біологічної точки зору вік для того, щоби завести дитину?
Знову таки, якщо в ЄС всі такі не гуляють і не відпочивають, а лише сидять з дітьми, бо їм уже їх не рано заводити, то там, мабуть, нема ні одної няні, бо вони не потрібні, правда?
«Вааааааряяяя, ти куда пашла?! Ваааааарряяя ми уходім! Ваааааряяя тєбя дядя забєрьот!». Це неправильно, так не можна.
Не правильно чому? Маленька людина не має вчитися слухатися батьків/ виконувати голосові команди? Якщо
До речі, в ЄС дуже просто впізнати українську/російську сімю ... Діти галасливі, плаксливі і невиховані.
З мого досвіду наші діти янголи порівняно з американськими. Галасливіше американських дітей лише італійські дорослі. За моїми спостереженнями, на фоні дітей з ЄС наші діти як будь-які інші діти.
Так що питання про вибірку цілком валідне. А намагання ухилитися від нього питанням «а у вас яка вибірка», це звичайна логічна хиба, коли Ви перекладаєте тягар доказів на когось іншого. Хто робить твердження, той і надає докази. Відсутність доказів зворотнього у іншої сторони не робить Ваше твердження істинним.
п.с. Якщо Ви вирішите відповісти на мій комент, то почніть, будь ласка, з відповіді на питання скільки у Вас дітей. Бо все це «у них там діти прокидаються від щасливого здорового сміху, а у нас плачуть (хто б міг уявити, що таке буває з дітьми)» попахує якоюсь (анти)утопією.
Цей Юрьєв нічого оригінального не придумав. Це буквально з книжки Орвела «1984»