Marketing Manager, Communications Manager, Digital Marketing Manager
  • Laba Group

    Тим, хто шукає комфорту, стабільності, передбачуваності, похвали, визнання й екологічного менеджменту, точно не треба йти в Laba Group. Ті, хто хоче постійних викликів, цікавих задач і досвіду роботи з різними людьми в екстремальних умовах, можуть спробувати. Але перед цим треба розуміти кілька важливих речей:

    1) Про фаундерів вже написали нижче, додам від себе лише те, що їх ставлення до людей і формат управління задає тон роботи всім командам.

    2) Ваші овертайми не цікавитимуть нікого, окрім вас самих. Ваша аналітика, висновки, пропозиції та ідеї теж мало кого цікавлять. Якщо ви не тактик, а стратег, краще навіть не починайте, бо до стратегії тут не дійде. Моя робота була вимушеним полем швидких імпульсивних кроків, а не продуманим планом дій — як би я цьому не суперечила.

    3) Стиль роботи команди: кожен сам за себе. У кожного свої цілі (і це ще добре, якщо вони сформульовані), немає відчуття роботи на спільний результат. Люди нерідко порушують кордони та переходять межі власних зон відповідальності, за процесами немає затверджених відповідальних осіб, загалом всі щось роблять, але що і для чого — не завжди зрозуміло.

    4) Відвідування офісу обов’язкове (2-3 рази на тиждень). При цьому ремонт в офісі досі в процесі. Посеред коридору можуть стояти мішки з будматеріалами (з відповідними наслідками для дихання і продуктивності), якогось дня ви можете прийти в офіс і виявити, що в ньому нема дверей, а ще не дивуйтеся, якщо у вас зникнуть особисті речі (як це було з моєю кружкою, яку ніхто так і не знайшов).

    5) Зараз у компанії такий період, що вас можуть звільнити в будь-який момент, без попереджень і пояснень. Я, наприклад, почула на 1-1, що компанія нічого не може мені запропонувати, бо змінилося керівництво, тож «не хочемо одне одного затримувати». Можете уявити приблизну атмосферу і рівень професіоналізму.

    Все ж я вдячна Laba за цінний досвід, професійний ріст (бо він справді був, і всупереч, і завдяки) та цікаві задачі. На посаді SMM мені таки вдалося реалізувати кілька класних комунікацій і створити пости, якими пишаюся. Проте особисто для мене ціна була надто високою: постійна фонова напруга, знецінення, відсутність культури зворотнього зв’язку, відсутність затвердженої стратегії роботи і ставлення до людей як до розхідного матеріалу.

    Бажаю компанії проаналізувати ситуацію на ринку та всередині себе й ухвалити мудрі рішення. Потенціал для цього є.

  • AMO

    Працювала в AMO Pictures 2.5 роки. За цей час поміняла посаду і керівників, змінювалися обов’язки й команда. Проте те, що залишалося незмінним — це фантастично турботливий підхід до працівників і високий показник, якому завжди відповідала компанія. По-перше, тут працюють справді професіонали своєї справи, найкращі люди з української кіноіндустрії. У кожного є чому повчитися і що почерпнути, навіть якщо ви не перетинаєтесь безпосередньо по роботі. В АМО величезний пакет корпоративних бенефітів, які теж безумовно спокушають. Безкоштовні обіди, спортивні секції, читацький клуб, регулярні офісні активності — і це не кажучи про лаунж-зону з приставкою. Також відзначу роботу HR-команди, яка за останній рік дуже виросла і пропонує чудові навчальні опції. Що мені особливо подобається: в компанії завжди стежать за здоровою робочою атмосферою, а тому регулярно запускають опитувальник між працівниками, який дозволяє зробити висновки про роботу на різних рівнях. За цей період пригадую тільки одну конфліктну ситуацію з колегою, з якою допомогли все владнати HRи. Ніколи не відчувала пресингу від керівництва, всі з усіма на ти, стосунки максимально відкриті й демократичні, вільний графік і формат роботи, яка націлена в першу чергу на результат, а не на кількість відпрацьованих годин. Однозначно рекомендую АМО як молодим фахівцям, які хочуть круто прокачатися в креативному ІТ-секторі, так і професіоналам, які шукають теплу команду й цікаві задачі.