A ще за себе відповім, що «душа болить» за країну, на яку у мене були такі великі надії, що ми будемо прогресувати і виростемо до провідної країни (чи хоча би умовно топ-10) за більшістю показниками (щонайменше, ІТ). І коли з неї роблять зараз посміховисько і розсадник корупції (привіт, голова МСЕК з Хмельницького і тисячі їй подібних), то це нестерпно. Ми тяжко працювали всі
«А я ж вам казав!» ©
От ми й приїхали, шановні. А всього три роки минуло з тих часів. Потужне рішення!
Відповім просто — вони мають ділитися, тому що технічні спеціалісти — їх опора і фундамент, завдяки якому вони ті програмні продукти та рішення продають. Без них вони пшик продадуть, бо вони нуль без палички собою являють. Технічні спеціалісти теж розуміють, що без продажників та менеджерів вони не продадуть свої послуги. Тому це має бути взаємовигідна обоюдна співпраця.
Дякую. Приємно відчувати, що я входжу у таку малочисельну групу :) щоправда, не в Україні.
Дозвольте підправити оце:
Закон90-90: Перші 90% коду займають 90% часу розробки. Останні 10% коду займають ще 90% часу.
Мало би бути:
Закон
А чи не здається вам, що ми й так у ній перебуваємо?
Мене теж кумарить оця транслітерація, коли починають вживати українське " г " у випадку, якщо вжито англійське " h «, мотивуючи тим, що англійське » g " зарезервовано під українську літеру " ґ «. З цього народжуються такі монстри, як „Гельсінкі“ (столиця Фінляндії), „Гемінґвей“ (письменник), „Гонда“ (японський виробник авто), чи „нов гав“ (колишнє „ноу хау“, себто, англійське „know how“), і це прекрасний доказ того, що необхідно трохи думати головою і намагатися якнайточніше передати оригінальне звучання, а не „аби не як у москалів“. Хоча, чув на цю тему інші думки про те, що це стара російська проблема — в російському алфавіті відсутня буква, яка дає звук » г " (бо там літера " г " дає по суті звук " ґ «). Скажіть рускому чєловєку відтворити слово «гай», то він обов«язково скаже «ґай». З м’яким звуком «г» рускі мають у вимові такі ж проблеми, як і ми, українці, з англійським «th». Тобто, вживання букви «х» замість нашої «г» є нашою російською залежністю, насамперед, мовною, адже, споживаючи російськомовну різноманітну продукцію (кінофільми, радіо, пресу і т.д.), користуючись у спілкуванні на побутовому і державному рівнях російською, буква «х» стала для переважної більшості українців нібито природньою. Вбите українцям у свідомість «Хельсінкі» чи «Хонда» є стереотипом, який важко в собі побороти, щоб вживати своє рідне українське «г», якого не мають росіяни, і вживати більш наближене до оригіналу «Гельсінкі» чи «Гонда».
Але далеко не у всіх вони працюють, бо то не все так просто. І то дуже складно, коли один тягне всіх.
A чому вам так принципово на той момент треба було штампик мати? Теж колекціонували?
Володимире, далеко не всі роблять margin-left 10px. Це однобокий погляд. Є дійсно професійні розробники, які працюють над значно більш високоінтелектуальними задачами і роблять круті cutting-edge technology штучки для солідного бізнесу, який готовий платити за це гідну зарплатню.
Пробував я ваш «додатковий вільний час» — ніяких переваг та емоцій. Просто сидиш, тупиш, час убиваєш. Ймовірно, я просто такий тип особистості, що не навчилася управляти тим часом. Не вмію поки нічого, окрім працювати 99% протягом всього доступного часу (той, що не включає сон). Інший 1% йде на перекус та інші побутові дрібниці.
Діляться у вигляді стоків (акцій компанії). Але не всі компанії і не зі всіма своїми співробітниками (зазвичай, верхівка, починаючи з якогось левела і вище).
Кому як (не засуджую тих, хто має іншу думку), але для мене поки що альтернативи грошам немає. Точніше вона є, але компанії зазвичай не готові компенсувати те, що мені потрібно, за свій рахунок. Тому лишається старий добрий механізм зі звичайною оплатою у вигляді переказу на рахунок.
Прощавайте, старі добрі милі штампики у паспорті. Я скучатиму. Я вас так довго і багато колекціонував.
Оскільки маю великий досвід роботи на українських галерах (фактично, за останніх ~20 років працював у всіх топ-галерах та ще декількох продуктових компаніях), то можу узагальнити і сказати, що вони діляться на три категорії у цьому відношенні (і я мав нагоду спробувати всі варіанти):
1) ті, які повністю на себе беруть ведення ФОП — тобто, мають у своєму складі відділ бухгалтерії, який і декларацію заповнить, і податки (та ЄСВ, за необхідності) сплатить
2) ті, які частково беруть на себе цю рутину — наприклад, лише заповнюють декларацію, але податки мусиш сплачувати самостійно, або ж надають детальну виписку щокварталу, щоб спростити життя (не треба вивантажувати виписки з банку і рахувати), а все інше робиш самостійно
3) ті, які взагалі не сприяють щодо ведення ФОП — тобто, їх зона відповідальності закінчується на моменті, де вони скидають кошти на ваш ФОП рахунок, а далі ви мусите самостійно розрулити всі необхідні задачі, як то подати декларацію, сплатити податок та ЄСВ, займатися ключами для доступу у кабінет платника податків, і т.п.
Зрозуміло, дякую. Так, бачив ці новини про 37к нещодавно. Жах, оце то цінник роздули, це виглядає як якась бульбашка. Тоді так, дешевої рибки не буде (принаймні на даний момент), і ситуація показує, що варто було це робити якомога раніше, рік-півтора-два тому.
Та яка сусідка? Про що ви таке говорите? Я знаю особисто людей (мої колеги та їх друзі, яким я підказав контакт), які скористался послугами цього контакту. Щоправда, це було у період лютий-версень 2023 року. Щоправда, тоді й прайс був 5-6к (криптою на гаманець контакта).
Маєте на увазі, знайти додатковий заробіток у формі іншого проекту чи бізнесу (бажано пасивний дохід)?
Дякую, що ви мені висловили таку честь, приємно. Але я не військовослужбовець і на фронті не буваю. Я звичайний галєрний раб, який друге десятиліття підряд веслає на великих галєрах. Не знаю, з чого ви це взяли.