Ось так і працюватиме НАБУ імені єрмака.
Поки ще залишаються незалежні групи детективів, які можуть розслідувати справжні злочини і заарештовувати голів верховних судів, але це вже ненадовго. «Реструктуризація» НАБУ, яку розпочав людина єрмака Сенем Кривонос, зробить із НАБУ такий же інструмент розправи з неугодними єрмаку людьми, якими вже є СБУ, ДБР та БЕБ.
Не судіть всіх по собі. Звісно, більшість виборців вбудь-якій країні — аполітичні і обирають, диплячись на свій гаманець і на рекламу в телеящику.
Але у кожного політика (і навіть неполітика, наприклад, у Зе) є стійке ядро його електората — люди, які слідкують за діяльністю політика і розділяють його погляди на майбутнє країни.
Правда, тут варто розрізняти реальних політиків і популістів. Реальні політики що декларують, таку політику і проводять. Популісти декларують те, що від них хочуть чути виборці, але не дотримуються своїх декларацій хоча б тому, що зазвичай декларують недосяжні цілі.
Більшість людей голосуєть так, як їм по любимому телеканалу скажуть.
США повезло — там Fox News не має абсолютно більшої аудиторії і у ньогь багато інших конкуруючих із ним по популярності телеканалів.
В Україні канали Коломойського і афілійованих із ним Пінчука та Льовочкина — займають просто абсолютну частину телепростору, більше 90%. А зараз так взагалі у Єдиного Марафону — монополія на телевізійне інфополе із прямим управлінням із ОП.
В таких умовах взагалі будь-які вибори будуть профанацією.
Круті хлопці!
Ви не помітили, що в Україні закони тепер діють тільки якщо вони не протирічать новому закону «Я. Так. Хачу»? Повітре, якщо Єрмак захоче, вони вивернуть закон так, щоб, наприклад, він тригерився коли людина повертається в Україну.
Я вже не кажу про те, що вони просто можуть почати роздавати санкції РНБО проти тих, що виїхав, просто для того, щоб віджимати їх майно в Україні.
Вкраїнці привели до влади не малоросів, не клоунів, а справжніх бандитів-безпредельщиків. Саме цим вони відрізняються від команди Януковича — у того хоча б воровский кодекс був. У цих — немає жодних принципів, законів, кодексів. Тільки гроші, влада, помста.
А, я думав, якийсь інший знайшов.
Яким чином закон порушується? У нас що, заборонено купляти криптовалюту? Не бачив такої заборони. Може, пропустив.
а відос можна? Бо Bing AI теж нічого не знайшов. Тільки 2 статті.
Англійською — 4. І у всіх — тільки 3 фото і одне відео. І все.
focus.ua/...erez-roman-iz-rosiyankoyu
playersbio.com/...ki-russian-bridge-player
www.hitc.com/...ought-game-to-us-schools
www.dailymail.co.uk/...t-founder-Bill-Gates.html
www.sportskeeda.com/...tramarital-affair-scandal
Це вирішується: звертаєшься в свій закордонний банк, описуєш ситуацію, показуєш постанову на заборону SWIFT назовні, показуєш декларацію і виписку з банківскього рахунку і паоказуєш, для чого тобі ці гроші (купити там нерухомість). Все, платіж з кріпти пройде.
Вирішувати ситуації треба по-людськи.
Тому, як на мене, найкращій варіант — знімати з карти там, де він є, і тут же нести і класти на свою карту-рахунок в банку. Одразу ж є чек операції, який можна показувати в місцевому банку.
Якщо вважати, що людина кордон перетниути не може, то, мабуть, біліше не вийде.
В Приватбанку — 100к грн на день. Тобто, майже 100к доларів на місяць.
Вам же сказали: декларацію заповнити. Обов’язково. Чому ви одразу вирішили, що у людини гроші — не з банку будуть?
Сірий спосіб: купити в Україні будь-яку криптовалюту (USDT, наприклад, він прив’язаний до долара), а за кордоном вивести одразу собі на банківський рахунок.
Білий спосіб № 1: (це якщо у вас в валюті гроші в банку) поповнити в українському банку валютну картку, яка у вас є за кордоном і знімати кожен день по еквіваленту 100к грн:
ʼʼʼ
Обмеження за карткою
З валютних рахунків:
за кордоном — 100 000 грн (або еквівалент) на день.
’’’
Білий спосіб № 2: вже розказували. Зняти готівку і везити готівку через кордон. Стрьомний варіант. Треба розуміти, що на кордоні наші придратись до будь-чого, що довідка із банка стара, що декларація не така, що лице у вас дивне і т.д.
тебе тут на доу всі завжди вщент у суперечках розбивають
Чувіха, ти оцінюєш розбивання по тому, хто останній крикнув? Так це не працює :) Коли я бачу, що чувирло — упороте, я просто припиняю спілкування, бо воно не має сенсу і тільки забирає час.
Dixi.
Міша подоляка, прелогінься. Такі ж дебільні маніпуляції.
Берем пляшку найдешевого солодкого вина:
Берем пляшку найдешевого сухого вина:
Дешеве сухе вино В ТРИ РАЗИ ДЕШЕВШЕ, ніж дешеве десертне. І це те, що возять в Україну. Всередині Франції розрив ще більше.
А місцевий міша подляка пише спочатку:
Наскільки знаю, французи п’ють майже винятково сухі вина
А потім:
Ціна на пляшку сухого доходить до 315000₴, ціна на найдорожчу пляшку солодкого 2380₴
То ти мав на увазі «найбагатші французи п’ють майже винятково сухі вина» :)
Я-то кажу про звичайних французів, які пьют звичані сухи вина, бо вони — ДЕШЕВІ.
продати побільше кримського шмурдяку.
Наприклад, ось цей «шмурдяк» — одне з найтитулованіших вин світу:
uk.wikipedia.org/...ат_білий_Червоного_каменя
«На міжнародних конкурсах нагороджено „Супер Гран-прі“, трьома кубками „Гран-прі“,
Міжнародні конкурси — маються на увазі найвидатніші Decanter World Wine Awards, International Wine Challenge або International Wine & Spirit Competition...
Інфу на сайтах конкурсів про нагороди колись знаходив, зараз ліниво. Схоже, тобі статейки «експертів» із шанового видання Експресс ближче :)
А ось в скільки оцінюють цей «шмурдяк» в Великобританії: www.vivino.com/...кат Белый Красного Камня
Ще залишилось заспівати популярну місцеву чухню про «порошкові» вина. Співатимеш? :)
goodwine.com.ua/...cija.html/f/sweet-solodke
Просто подивись на ціни десертних та лікьорних вин Франції і по порівняй із цінами на сухе. І зрозумієш, чому французи рідко п’ють свої солодкі вина :)
Хужєнєбудєт, — казали вони...
Спитайте у IT step, чи вони досі ухиляються від податків, використовуючи декілька ТОВ-ок, щоб влізати в ліміти єдиного податку? Спитайте, чому саме вони так роблять? І чи не патриотичніше вести бізнес по-білому?
Ні, не було. Розкажіть про схожі «наїзди» за часів хоч і неідеального, але незалежного Ситніка.