• Форум
  • Стрічка
  • Зарплати
  • Робота
  • Календар
  • Спільноти
Вхід і реєстрація
Тракторіст
  • Профіль
  • Коментарі 12
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Я не проти піти й в бодішоп, головне що проблема з освітою всеодно стукне на етапі отримання грінкарти.

    26 липня 2017 20:51
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Під нашою освітою, я мав на увазі свій універ в якому навчавсь. Знання це зовсім інше. Я більшість предметів таких як (квантова механіка, алгоритми яких в вузі не було ) вивчив сам вже потім після того як пішов з вузу, і не через те що треба було шось там здавати, а через те що було цікаво. Дякувати курсері за те що вона є.

    26 липня 2017 17:45
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Я так розумію можна через L1 але далі через освіту буде жопа з грінкою

    26 липня 2017 17:30
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    От тут я навіть не знаю, я забив на навчання оскільки зрозумів що ніколи в житті не буду цим займатись. Я завжда хотів буди програмістом, ще до того як це стало мейнстрімом. І успішно сам став ним. А ненавиджу нашу освіту і нізащо не хотів би повертатись, але бачу що іншого виходу якось немає.

    26 липня 2017 17:27
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Та ваще піпєц, я такого не очікував))

    26 липня 2017 17:24
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Так вони мені й так регулярно ходять.

    26 липня 2017 16:37
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Ок, а electronics для H1B пройдет как профильное если я Ruby Developer?

    26 липня 2017 14:38
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Просто різність предметів, електронщикі шось паяли, програмували мікропроцесори, а ми грались з котушкой тесли, і всякою високовольтною фігнею, ну мікропроцесори ми теж програмували, аж один.

    26 липня 2017 14:30
    Підтримав: Sergey Sheshenya
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Справа в тому що не Електроніки, а Електрики/Енергетики, чи це підійде?

    26 липня 2017 14:24
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Всім привіт, є таке питання/проблема, хочу дізнатись що думає шановна публіка. Є 3 роки досвіду рубістом, хочу звалити в США, але маю деякі проблеми з вищою освітою. По-перше, я кинув універ провчившись 3 роки (останню сесію не здав). І вчивсь я на Інженера Електрика (не профіль як я розумію, але вища математика була). Так от шо в моєму випадку робити? Йти поновлюватись в універ, але який сенс якшо це не профільна вища освіта. Чи переводитись кудись? Шо скажете друзі?

    26 липня 2017 14:05
  • Пора валить или сколько реально зарабатывают

    Згоден, от тільки в Україні все ще в рази гірше, до психонутих людей додається не менш психонута влада, правоохоронні органи та зовсім психонуті сусіди, і ще більше психонутих людей де ніхто ні за що не відповідає.

    26 липня 2017 13:21
    Підтримали: AnotherВасян, Alen Yeger, Bot Bot, Punk Floyd, Iuliia Gurkina, Ivan Pruchai
  • Топік для порад з пошуку роботи за кордоном та переїзду

    Всім привіт, є таке питання/проблема, хочу дізнатись що думає шановна публіка. Є 3 роки досвіду рубістом, хочу звалити в США, але маю деякі проблеми з вищою освітою. По-перше, я кинув універ провчившись 3 роки (останню сесію не здав). І вчивсь я на Інженера Електрика (не профіль як я розумію, але вища математика була). Так от шо в моєму випадку робити? Йти поновлюватись в універ, але який сенс якшо це не профільна вища освіта. Чи переводитись кудись? Шо скажете друзі?

    26 липня 2017 13:15

Не пропустіть

18 червня, Варшава
AI Tech Rave | Solidgate x DOU
22 червня, Online
Онлайн-курс «Інженерія польотів для БпЛА» з Head of department в оборонній сфері від robot_dreams
25 червня, Львів
Мітап “AI Can Code. Engineers Still Ship”
27 червня, Online
Курс “Project Management: Deep Dive Online”
9 липня, Київ
DOU Product Day 2026
18 липня, Варшава
WAWTech+Summer — найбільший tech-фестиваль для нетворкінгу від DOU у Варшаві
28 серпня, Львів
IRON DEMO 2026
© 2005—2026 DOU.ua
Нас уже 877 020. Ми в соцмережах: Facebook Twitter GitHub LinkedIn Telegram YouTube TikTok Instagram WhatsApp
Пошук програмістів на Джині
  • Контакти
  • Реклама
  • Legal
Пишіть нам на [email protected]
Скористайтесь акаунтом
×
  • Google
  • LinkedIn
  • GitHub
  • Facebook
Увійти за поштою.
  • Вхід
  • Реєстрація
  • Відновлення пароля
Неправильний пароль
Реєстрацію по email закрито
Ви неправильно вказали свою пошту
Або скористайтесь акаунтом.
Для того, щоб зробити ваш профіль повноцінним, вкажіть вашу пошту.
Ми відправимо вам лист з посиланням для підтвердження.
Ви неправильно вказали свою пошту
з умовами використання сайту і політикою конфіденційності.