Вважаю, що взагалі не треба донатити, якщо чесно сплачуєш всі податки.
Писати щось гостре у відкритих мережах під реальним акаунтом — це або від захмарної відповідальності, або не від великого розуму. Кібербезпека-с. Ласкаво просимо в легіон анонімусів.
А навіщо донатити, якщо він вже платить (допустимо) всі податки?
Чому цього не достатньо і він має платити більше ніж інші?
Елементарно ж. Просто нехтуванням всього вами перерахованого. (Є підозра, що ваше запитання виникло внаслідок розповсюдженого стереотипу, що поради обов’язково мають бути корисними, а не шкідливими.)
Ви не розумієте. Меріт пройшла довгий і важкий шлях. Подолала сумніви, переборола страх, провела багато безсонних ночей і ось він, вхід в ІТ відкрився. Тепер Меріт — фахівець з введення даних. Відчуваєте як
круто це звучить? Але можна іще краще — «data entry спеціаліст». Це ж майже як big data спеціаліст. Там data і там data. А ви тут нудите «не ойті, не ойті....», шо ви такий душний??
треба просто взяти
Наостанок, інсайдерський лайфхак від Меріт, екслюзивно для data entry світчерів в ойті: якщо хочете швидко стати мільйонером, то подолайте сумніви і просто купуйте виграшні лотерейні білети. А не виграшні не купуйте.
Історія успіху: Василина Пупенко, Україна, Великий Кучурів (від домогосподарки до senior cleaning manager).
Василина Пупенко працює в ІТ-галузі як фахівець з прибирання офісу. Перехід в ІТ дав їй можливість мати гнучкий графік та розвиватися в цікавій і перспективній сфері ІТ.
Про головний страх: «Я бояласа, шо мене не возьмут в Ойті, бо я щітати умію лиш на рахівниці і нічо в тих купутерах не понімаю.»
Однак вона знайшла способи подолати ці сумніви, пройшла співбесіду, відмінно справилася з тестовим завданням прибирання оупенспейсу і у віці 50 років успішно ввійшла в ІТ!
Наразі Василина не тільки впевнено справляється з прибиранням офісу, а також консультує і наставляє клінінг-джунів.
Порада для українських жінок, які планують перейти в ІТ: «Дівки, хароший варік. Це проще, ніж кажецца, і матіматіки там не скрізь і нада. В Ойті є багато різних робіт.»
Сподіваюся, ця історія успіху ще більше підкреслить потенціал, який відкривається для жінок в ІТ-галузі, та надихне інших жінок розглянути світчінг в ІТ.
P.S. Не хейт, не сексизм, просто накипіло.
Вам іронічно натякають, що стаття беззмістовна. Який меседж ви хотіли донести? Що жінки не настільки тупі, щоб працювати девопсами? Серйозно? В 2023 ви потратили час і сили для того, щоб донести всім це одкровення? Особливо тонкої іронії додає той факт, що самі ви не девопс і не технар, в девопси не спішите перекваліфіковуватися і взагалі ця «магія коду здається недосяжною». Ви жінка в ІТ на самій найстереотипнішій посаді — ейчара розповідаєте як класно жінкам працювати девопсами. Не знаю що тут ще добавити. Успіхів вам!
Той, що починається в суботу.