Comment from IT Army UA channel about UA Bavovna
t.me/c/1764189517/275485
Мова не про тимчасове перебування.
Ну шо я можу сказать. Якщо слова не розуміють люди, переконайтесь як то кажуть на своєму досвіді. І спробуйте дать американському копові українське водійське посвідчення і потім доказувати і давати посилання.
Крута новина. Дуже добре і дуже радий що Україна рухається так швидко у ногу із прогресом!
Але моя вам рекомендація не намагайтесь у Штатах поліцейським показувать українське (або будь-яке не американське) водійське посвідчення.
Його ніхто не прийматиме, у кращому разі вас один раз відпустять, в друге піймають дадуть штраф, і не думайте що якщо то буде інший поліцейський, то прокате, вони у себе в системі залишають на ваше авто та ім’я запис що вас уже один раз попередили. Так що не шукайте проблеми собі на одне місце, в штатах приймають тільки американське водійське посвідчення.
Я думаю NanoVM (Unikernel) можу буди дуже корисним для Nano services, може комусь буде цікаво.
Рекламу на лункедіні на українській мові видхиляють бо «неподдержіваємій язік».
Це правда що у лінкедін техпідтримка росіяни?
А ви знали що LinkedIn офіційно не підтримує Українську мову? Якщо ви зробите рекламу на українській мові, її відходять. Not nice!
Тобто реклама має бути на російській чи англійській мовах. WTF!
Дякую за глибокий та вдумливий комент!
Не знаю звідки у вас такі цифри.
В штатах це 90%.
Про смерть не йдеться. А про зміну. Якщо ви почитаєте контракти любих других компаній, то знайдете подібні пункти. Ми просто це не приховуємо.
Віще писав подивіться.
Будь-ласка не забудьте зробити секюріті аудіт орен-сорс коду! Бо briar там робили дуже давно і не зрозуміло на скільки добре.
Мені здається у нашій ситуації дуже важливе питання безпеки, та достовірності інформації. Чого не можна добитися використовуючи «штатну систему мобільних провайдерів». Прийдуть росіяни і будуть вам слати день і ніч і ви просто те вимкните. А у США такої загрози немає, там є сенс її використовувати, під час ураганів чи ще чого, але не під час війни.
90% через
Бо одна з необхідних умов будь-якого стартапу це бурний ріст кожну неділю, хочаби в оборотах чи кількості користувачів. Приклад Grammarly — у них дуже бурний ріст.
Я би сказав то зроблено навмисно «by design», щоби щвидко перевірити ідею на життездатність та привернути увагу інвесторів тим бурним ростом.
Не дивлячись на те що 90% прогорає, інвестори що вкладають у девирсифікований та продуманий пакет із портфелем у 20 чи навіть більше стартапів перекриває заробіток з виживших 10% втрату з 90% та робить більше ніж у середньому люди заробляють інвестуючи у S&P500 си у фондовий ринок. Іншими словами навіть ті стартапи, що прогоріли у них є чтому навчитися, немає нічого у тім ганебного, особливо у тих, які змогли пройти 5 чи навіть 10 років рубіж.
Стартап це така форма бізнесу.
Стартап по великому рахунку відрізняється від «традиційного бізнесу» парою умов:
-Стартап розрахований надавати свої сервіси, продукти та послуги на широку масу людей, десятки тісяч, сотні тисяч, мільйони, тоді як традиційний бізнес як правило свокусований на невеликій кількості клеєнтів: десятки, сотні, тисячі.
-Стартап росте дуже швидко (при наймні в обороті та кількості споживачів, навіть якщо у мінус з прибутковісттю)
Коли одна чи обидві умови перестають виконуватись, стартап перестає бути стартапом. За таких умов більшість (90%) стартапів помирає через
На приклад: Тік-Ток, коли перестане швидко зростати, а це неминуче, бо рано чи пізно ринок насититься, кількість людей на планеті обмежена, тоді він перестане бути стартапом. Facebook перестав бути стартапом бо більше не зростає а скорше зменшується.
Можу допустити що у вас і так не стартап, ви просто не вірно використовуєте термін, можливо у вас просто молода компанія.
Саме так.
Ми не можемо сказати на разі як на довго наші ресурси будуть безкоштовні, але орієнтуємось на кінець війни.
Якщо ви будете робити подібну благочинну ініціативу то ви зрозумієте на скільки це необхідно сказати про всяк випадок.
Справжні герої не шукають легких шляхів ))
Так, це не просто.
Що значить купить? Майкрософт вже (і давно) проінвестували у OpenAI і володіє їх часткою.