До наступного апдейту гугла :D Такого, слава богу у девопсів немає )
дякую за досвід! деякі пасажі читав як про себе) але в мене освіта якраз технічна, а в якийсь момент я свічнувся в seo і в маркетинг загалом. зараз от знову час від часу придивляюсь до чогось технічного) була ідея пробувати себе в девопс, але склалось враження, що не відчуваєш свого імпакту на результат роботи компанії, через що можу потенційно вигоріти. Нема у вас такого після свіча з маркетолога?
Київ, intraffic. Замінив провайдера котрим користувався 10 років через те що повівся на оптику (gpon, гігабіт) і її подовжену роботу без електрики. І знаєте що? Не шкодую) Ще жодних відключень не було не дивлячись на графік в котрому 2 години світло є, а 6,5 немає. Рекомендую.
а поясніть, бум-ласка, мені, як людині, котра не настільки ліберальна і демократична як пан Маск — в чому тут саме наступ на свободу слова з його погляду? які саме демократичні або ліберальні цінності порушують тексти, просто озвучуючи факти про учасників непідтримки України? Реально цікаво зрозуміти в чому логіка додавання текстів до терористичних організацій )
тю, а якщо похвалитись, то шо?) оцінки вашої тут я не просив, до побачення)
Якщо уважно подивитись на ваш коментар можна побачити недоречну токсичність котру ніхто не просив
😂
в 2022му у знайомого вимикали опалення разом із світлом (тобто, по 4 години), це було взагалі не критично. а от конвектором трошки прогрітись було б непогано в такому випадку, бо, звісно ж, від зими і енергоефективності приміщення залежить. якщо ж води не буде тут вже інше питання...
як не дивно, рівер 2 макс тягне в мене холодильник і ще купу мілких приблуд типу діодного світла, зарядки гаджетів і т.п. холодильник двокамерний, стандартний, але, мабуть високої енергоефективності
ідеальної заміни vmware на сьогоднішній день немає, але можу порекомендувати статтю, де колеги діляться досвідом клієнтів, які використовують KVM / proxmox в залежності від технологічної платформи itc.ua/...ashoyi-it-infrastruktury
от тут детально все розписано: itc.ua/...-tse-vplyne-na-kliyentiv
топ контент, дуже дякую! і угораю з хейтерів, які не витримали того, що ви гарна і успішна :)