Серйозна і цікава тема. Тут варто переймати досвіди інших країн, чув що у Ізраїлі є розроблені цілі програми до адаптації людей з аутизмом в ІТ. Зазвичай цим людям притаманні скурпульозність і ґрунтовне заглиблення в вирішенні поставлених задач. Ці риси це просто ‚супер-мен’ скіли в таких напрямах як тестування чи розробка надскладних алгоритмів. Звичайно тут потрібен професійний, комплексний підхід зі сторони держави, бізнесу та спеціалістів у цій тематиці.
Реально так все і є, дуже корисна стаття. Доречі, ці самі принципи легко масштабуються на будь-яку іншу сферу розробки чи дизайну.
Хочу підняти ще один аспект цієі теми і це можливість підтримувати чи продовжувати розробку розділеними командами; тут ні пам’ять ні документація не допоможе. Інколи, при потребі змін, складно написаний модуль простіше переписати з нуля. В інженерній справі є такий хороший критерій як ремонтнопридатнісь, найкраще про нього може розповісти працівник автосервісу, тут будуть і абстракції в залежності і оббиті пальці :) en.m.wikipedia.org/wiki/Maintainability