Працюю де і працювала, тільки далі від вікон.
Працюю майже від того моменту як просинаюсь і до пізньої ночі — це допомагає. Коли втомлююсь перемикаюсь на запити (волонтерка, пошук і т.д. новини вже рідше).
Батько в ТрО. Йому потрібен тил. Намагаюсь знайти необхідні речі (тепловізори, біноклі, броніки і т.і.) та зібрати гроші для того, щоб хлопців забезпечити.
Інтернет іноді підлагує, але працювати можна)
Все буде Україна!
Героям Слава!