Talent Acquisition Lead в ElifTech
  • Де ви зараз працюєте?

    Інтернет іноді підлагує, але працювати можна)
    Все буде Україна!
    Героям Слава!

  • Де ви зараз працюєте?

    Працюю де і працювала, тільки далі від вікон.
    Працюю майже від того моменту як просинаюсь і до пізньої ночі — це допомагає. Коли втомлююсь перемикаюсь на запити (волонтерка, пошук і т.д. новини вже рідше).
    Батько в ТрО. Йому потрібен тил. Намагаюсь знайти необхідні речі (тепловізори, біноклі, броніки і т.і.) та зібрати гроші для того, щоб хлопців забезпечити.