Така шарага — не рекомендую зв’язуватися. Пишуть в телеграм через профіль HRG Pro. Також мають ще компанію 5-rpartners.com. Рекрутерка з резюме не ознайомлюється, натомість пропонує, щоб я все про навички та досвід прописувала ще раз (це типу знайомство таке???). Коли попросила її не звертатися до мене російською мовою, почула у відповідь що у них всі спілкуються російською і попереднім кандидатам було ок.
Така шарага — не рекомендую зв’язуватися. Пишуть в телеграм через профіль HRG Pro. Також мають ще компанію 5-rpartners.com. Рекрутерка з резюме не ознайомлюється, натомість пропонує, щоб я все про навички та досвід прописувала ще раз (це типу знайомство таке???). Коли попросила її не звертатися до мене російською мовою, почула у відповідь що у них всі спілкуються російською і попереднім кандидатам було ок.