Data Analyst
  • Mate academy, кто, что скажет?

    Навчалася на курсі Data Analyst у форматі flex і отримала свій омріяний офер!
    Цей формат чудово підходить людям, які можуть самостійно організувати свій графік навчання й стабільно вивчати матеріал та виконувати завдання.

    Обрала Mate Academy після хороших відгуків друзів (які там і вчилися, і працювали) і жодного дня не пошкодувала.

    Які для мене були переваги:
    1. Матеріал у вигляді записаних відео + текстова теорія. Мені це підходить більше, ніж онлайн-лекції в зум, де треба підлаштовуватися під розклад. Так я могла переслуховувати по кілька разів, прискорювати відео й дивитися їх у зручний мені самій час.
    2. Постійні Q&A з менторами. Якщо не розібрався в матеріалі чи є труднощі з завданням, то йдеш і прицільно ставиш питання.
    3. Зручна платформа для навчання й здачі д/з.
    4. Велика кількість практичних проєктів. Кожен модуль завершується великим модульним завданням (Tableau, Google Sheets, Python, SQL тощо) + обовʼязково потрібно створити 2 пет-проєкти, де продемонструвати різні опановані навички.
    5. Окремий модуль з працевлаштування. Тут ти оновлюєш резюме, пишеш супровідні листи, проходиш тестові співбесіди (українською та англійською) і максимально готуєшся до етапу пошуку роботи. Плюс щотижня є вебінар, де запрошені рекрутери або координатори з працевлаштування діляться порадами щодо ведення LinkedIn, самопрезентації тощо.

    Мій пошук роботи тривав місяць. Попереду ще точно купа і навчання, і практики. Але Mate дав мені крутий старт, аби почати цей шлях.

    Моменти, які, як на мене, можна було б покращити:
    1. Доступність менторів / збільшення їхньої кількості. Оскільки ментори залучені на парт-тайм, то часом бували затримки з перевіркою д/з.
    2. Додавання блоку про оформлення дашбордів в Tableau. Мені хотілося хоча б одну-дві лекції про хороші практики й підходи до створення не лише зручних, а й візуально класних дашбордів.

    Я також ходила на англійську в Mate. Оскільки до того давно не мала розмовної практики, то хотіла розговоритися, і заняття дуже допомогли. Я знайшла саме тих викладачів, які мені подобалися, і ходила на їхні заняття. Є і Speaking, і Grammar, і спеціалізовані розмовні заняття на технічні теми + тренування співбесід англійською.

    Навчанням задоволена, тож буду радити.