Був досвід спілкування з цією компанією. Дуже позитивні враження, рекрутер Тетяна дуже класна та професійна людина)
Був досвід спілкування з цією компанією. Дуже позитивні враження, рекрутер Тетяна дуже класна та професійна людина)