А ні, такий доу я не пам’ятаю. Той що вже більш-менш схожий на соціальну платформу з форумом був все ж створений на джанго. Одна справа запустити бложек на готовому движку, а інша — розробити платформу. І явно РНР тоді був не в фаворі.
Мені завжди здавалось, що Макс запускав ДОУ на Джанго — Python. Принаймні я пам’ятаю такі старі пости.
Проблеми є в усіх сферах, але зазвичай потенційні клієнти хочуть магічну паличку, яка б їм це вирішила. Тож треба зрозуміти баланс між «можна вирішити проблему» і «можна проблему вирішити і масштабувати». І насправді це вже стає складним процесом — бо іноді здається, що клієнту краще порадити якесь точкове рішення, або найняти конкретного співробітника під задачу.
Дуже багато моїх хороших ідей було відкинуто, бо не існувало схеми масштабування. Проблему можна було вирішити в конкретному кейсі, але це не працювало б на сотнях тисяч едж кейсів.
Тож дивіться в сфери де ви можете завдяки новому баченню вирішити проблему і дати це всім. Зараз АІ технології дозволяють робити рішення, яких вчора не було, тож є гарний шанс відтяпати ринок у мастодонтів.
Наш продукт testomat.io
Останнім часом зіткнулись з тим, що конекти в Redis почали провисати і якісь мінімальні операції стали виконуватись довше ніж запити в базу. Звісно, причина була не в самому редісі, а десь помилка в коді — але ця ситуація спонукала нас поглянути на альтернативи і про Dragonfly я дізнався із вікі Sidekiq. Зарахунок багатопоточності Dragonfly швидко розрулив довгі конекти до редісу. І хоча потім виявилось, що ми самі спамили себе реквестами — Dragonfly вирішили лишити бо все ж він дуже прудкий. Поки політ нормальний. Дякую за класну БД!
О, тільки місяць назад переїхали з Redis на Dragonfly і поки дуже подобається. Швидкість норм! Приємно бачити що до цього проекту долучені українці.
1. У вас э гроші на ентерпрайз план? В мене ні (
2. Насправді, я волів би не знати цієї фігні, а платити 100 баксів в місяць сервісу який би це реалізував замість мене. Але на жаль (
Дякую за статтю! Напишу свій досвід впровадження SSO через SAML.
SAML це найбільш стандартний варіант, котрий вимагають великі компанії. OAuth2 теж використовують, але наявність SAML — це прям ключовий пункт, коли ви починаєте говорити з потенційним клієнтом. Бо це і Okta і Google GSuite і Azure AD та інші.
А по-друге, я не знайшов сервісів які підтримують SAML на рівні «налаштував і клікнув». Ми спершу працювали з Auth0 — але їх не самий дешевий план мав лише 3 enterprise connections. Тобто тільки 3 SAML клієнта. Ми провели бесіду з їх сапортом і все що вони могли нам запропонувати — платити щось типу 10К$ в рік за SAML підтримку. Тим більше їх SAML був досить костильним — кожного клієнта треба було підключати вручну через адмін панель Auth0. Альтернативи і конкуренти виглядали досить ненадійними, плюс зав’язуватись на іще одного провайдера, який міг в будь-який момент видати прайс на чотири нулі було ризиковано.
Тому прийшлось написати самому SAML реалізацію. Додати інтерфейс, щоб клієнт міг завантажити сертифікат, всі поля і т.п. Власне, я задоволений як вона працює. Але дуже не задоволений, що прийшлось в цьому розбиратись =))
Зате у нас уже є SAML, повноціння документація і користувачі ним користуються docs.testomat.io/integration/sso
Пане, білий расист. Єдиний спосіб врятувати білу расу це особисто вам народити 5ьох дітей, а може більше. І може щоб всі ваші друзі теж стали багатодітними батьками. Бо поки ви займаєтесь написанням коментарів в інтернеті, всі CEO найбільших айті компаній це вихідці із Індії, в Індії понад мільярд людей, а про розвиток Китаю я взагалі мовчу. Тому якщо ви самі не стаєте багатодітним батьком — ви нічого не робите заради врятування білої раси.
Я в Starfield не грав, але еволюціно це цілком можлива штука.
Уже зараз кількість дітей в виключно білих сім’ях поступається кількістю дітей в сім’ях інших рас, а отже на момент засвоєння космосу таких людей просто буде об’єктивно меншість на планеті. Далі: у чоловіка нема обмежень на кількість потомства, тому функція чоловіків буде загалом зведена до бика-осємєнітєля, короч, просто не буде необхідность в великій їх кількості, в той час як жінок має бути багато, бо у них є обмежний ресурс для народження нових людей. Звісно, це зміниться якщо вирощувати дітей в пробірках — але, я так розумію, про це не йдеться.
Тому звикайте, що це не расизм, а одна із можливих версій майбутнього.
Дякую за статтю! А я нагадаю, що Testomat.io це перша українська тест менеджмент система. І якщо ви давно думали замінити чимось Testrail, а може Allure чи Qase, то є ми!
Дякую! На жаль, примірників більше не залишилось — всі 100 екземплярів розійшлись. Але зараз ведемо переговори з видавництвом і сподіваюсь скоро буде в книгарнях (мрія довести пет проект до стабільного релізу)
Я відношусь до консервативних батьків, які пишуть книгу самі і іллюструють їх людьми )
Ось про мою книгу:
twitter.com/...tatus/1638122110802444288
А поки поясню чому мені здається, що писати книги нейромережами типу ChatGPT не ок
1. Діти це та сама нейромережа, що навчається. Уже відомо, що якщо давати ChatGPT вчитись на своїх згенерованих текстах він тупішає. От і дітям краще не давати продукт його діяльності як книгу.
2. Тексти. В них багато води. Щоб зацікавити дитину треба писати так, щоб кожне слово цікавило. Треба писати жарти, розуміти що дітям цікаво і т.п. Власне ми писали книгу з сином так, що кожен рядок і кожне слово ми виписували разом і він сам перевіряв і якщо хотів щось додавав. Ба більше, коли в мене був творчий ступор я віддавав клавіатуру йому і новий абзац починав він.
3. Сюжет. Вцілому ChatGPT може генерувати навіть сюжети. І це дуже цікаво, щоб знати які сюжетні переходи будуть очевидними і передбачуваними.
По іллюстраціям: так, у Міджорні вони можуть бути яскравими (власне це все що там класного). Але сучасні художники малюють не гірше. А найголовніше, на відміну від Midjourney можуть намалювати кілька разів одного і того ж персонажа в різних позах, сценах і т.п. Нейромережі поки не дуже уміють малювати одних і тих же персонажів. І знов таки — не вистачає певних приколів, які може додати тільки людина яка розуміє контекст і цільову аудиторію, тобто дітей.
Звісно, моя книга обійшлась мені набагато дорожче. І писали ми її кілька років. Але це класний пет-проект якому можна було приділити достатньо часу, бо це все якісний час з дитиною.
Вибачте, але принаймні 2 статті з цього дайджесту написані або чатом жпт, або сеошниками.
—
Деплой застосунків на Vue у хмару за допомогою Kubernetes
це взагалі як???
Playwright vs Puppeteer: що обрати?
з того ж сайту, пишуть хело ворлд тест без будь-яких висновків
уберите украинофоба, ватника и сексиста Егора Бугаенко www.facebook.com/...5/posts/10157749760239730
Ага, особенно удивительно было читать про то как срочник недавно расстрелял 8 сослуживцев в тех краях. А эта история была уже записана 30 лет назад. Магия!
Сейчас читаю Стейнбека «Гроздья гнева», — очень актуально особенно в связи с будущим открытием рынка земли. До этого были «Про мышей и людей» его же. До этого Штабная Сука — Валерия Примоста — про ад пост-советской армии (впрочем, в современой России ничего не поменялось). А ещё до этого — Шолом Алейхем.
А ещё параллельно пишу свою книгу Дневник Хомяка: Любовь, Космос и Чёрные антропологи. litnet.com/...ernye-antropologi-b180937
Окей! Пиши ей, она отличный репетитор www.facebook.com/ollie.bodnarchuk
Можно. Но скорее всего, качество такой записи будет невысокое. Например, сложно сделать синхронизацию слайдов с докладом.
Я сам починав свою кар’єру в ті самі часи, коли міняв стилі на форумі. Звісно то теж був якийсь PhpBB. Такі були часи :) Тоді у РНР були готові рішення під CMS/Blog. А от перший РНР фреймворк в 2006 з’явився, в 2008 вже була певна конкуренція. В той час просто не було альтернативи пиху (ну окрім Perl, який уже ніхто не хотів використовувати).