Зараз навіть не дають згоду на співпрацю. Можливо в мене слабке тестове було.
Ніяк не справляюсь. Стрес — це невід’ємна частина мого життя.
А тепер гайд для дорослих
«цікаво ж, що ті ідеальні люди роблять у житті...» — Сидять у Верховній Раді
Сидять у Верховній Раді
Коли вже можна буде готуватись до чогось доброго?
Базанув так базанув, я у свої 25 років вже не можу дивитись у монітор, тому дивлюсь хоча б на чорно-білі клавіші.
Візіміть мене:)
Я вмію писати хелоу вьорлд
Можливо Ви не ту музику слухаєте