Хоч 30.
Посада, технології, обов’язки. Так по кожній роботі.
Так не треба у резюме по окремих роботах розбивати досвід! Тоді все влазить у сторінку.
Тільки лізуть дурні питання, як 7 років досвіду і всі проекти у дві сторінки вмістити.
Ви плутаєте CV та резюме. CV — професійна автобіографія, там ото усе і воно здоровезне. У ЄС давайте його. В мене здається 6 сторінок. Резюме пишеться під вакансію, обираючи суто відповідне їй. У США давайте його. В мене шаблон резюме, який я дещо видозмінюю під вакансії 2 сторінки і це трішки забагато. Додаткові подробиці гугляться.
Так, ніхто не знає і не визнає відмінності і в мене через це бомбить. Якщо ви рекрутер і взнали про відмінність у цьому пості, напишіть чи у вас бомбануло.
А кожною виплатою грошей за роботу, що більша ніж максимально жалюгідне існування із максимальним робочим завантаженням — інвестують в робітника! Плата вам за роботу — теж придбання продукту країни! При чому через те, що ви, здається, не працюєте взагалі і живете за рахунок інших — ніяких прав на себе у вас не має бути, все що ви робите, має керуватись акціонерами.
Така система швидко б розвалилась через небажання приймати в ній участь. Власники виробництва його просто продадуть, а нове не з’явиться, бо замало дурнів створювати і навіть володіти виробництвом при таких умовах. Це може, звичайно, змінитись, якщо виплата виробництва робітникам буде купляти робітників і їх дітей, яких вони вирощують суто на гроші, які в них інвестують власники виробництва. Але це теж якийсь світ у якому не дуже хочеться жити.
Після старого не смикали.
Тому що без нього більшість буде ще гірше. Ну і для візи корочка корисна.
Буквально нещодавно продививсь курс. Це практично вступна лекція там) Але не більше, об’єм щоб реально зрозуміти от такий десь як там треба, ще 20 таких.
Cradle of Filth represents! Деякі слова я бачив тільки в їх текстах, довбані поети. Вимова британська, але дещо специфічна.
Завжди треба було В2, але це не по CERF стандарту, а по галерно-співбесідному. Там
Телефон на вінді? Респект!
Тю, так давно ж казали: Людина — це канат, натягнутий між твариною і надлюдиною, — канат над Безоднею.
В студій, що фінансуються не мамкою власника є ІР та роялі. І ще один момент для створення юрособи за кордоном — це заключення контрактів, що звичніше/вигідніше/зручніше робити не тут, нажаль.
як все ж таки правильно називається та вправа, яку я роблю вперед
Тренер правий, це переворот вперед. Якщо на початку ноги не разом і руки на землі коли нога ще на землі (або майже) — це переворот, з вальсета робиться в тому числі. І існує насправді фляк вперед, коли ноги та руки разом, робиться часто як частина комбінації вперед. Ось переворот, фляк комбінація. Якщо ви можете встати на мостік із положення стоячи — у вас доволі гнучка спина.
В мене на занятті тренер лише один
Я його мабуть розумію, якщо він не дуже здоровий і один, то складно і він не хоче ризику. Але він жеж має розуміти, що у вас фізуха є на більше того, шо ви робите. Двоє на страховці вас перекрутять, що б ви не робили, для одного маєте вже приблизно правильно робити. Ну не знаю, здобути може ще дорослого на пару занять, навчити страхувати — не проблема.
В маленькому залі ще можна два фляки а може і два фляки сальто стрибати. Два фляки в темпі стрибати — це трішечки не те, що один, можна окремим елементом вважати, курбет для цього позадрочувати.
Фляк та сальто назад вчать робити з місця із страховкою, великий зал для цього не треба. Треба пара людей, що знають як страхувати, і як робити, можуть вас втримати, та м’який мат, може два, але і одного досить насправді.
З переліченого сальто вперед є якби не найскладнішим елементом, на нього треба фізуха на стрибок і ніяк це не обійти, бо на сальто вперед мах не зробити нормально. B-twist може складніше, бо стрибок з однієї ноги, треба махова техніка і шпагат теж допоможе. Інше більше техніка. Не тільки техніка, але не дофіга фізухи насправді. І так, самому навчитись фляку та сальто назад практично нереально, бо страшно і треба мінімальна техніка та страховка. Гнучкість спини на фляк не треба. Мене вчив друг КМС, в нього дуже фігово із мостіком було і пофіг). Мостік треба на переворот назад. Але загалом фляк та переворот назад — це різні елементи і робляться по різному. І так, я думаю якщо ви крутите вперед, то для вас фляк та сальто назад — це справа техніки.
Я знаю є гарний акробатичний зал на Спартаку, там оці займаються. Я ходжу (ходив, бо ногу зламав, не там зламав) на капоейру, мені здається в усіх групах капоейри вчать цим елементам, аби у вас фізуха була їх робити. В нас там є година на тиждень саме акробатики і поза того фляки сальто стрибають. В нас там періодично влаштовують дні ознайомлення із іншими видами спорту, то я був у тому акробатичному залі на показовому занятті.
Вибачте, то ви вже викручуєте вперед, але не вмієте фляк стрибати? Вам треба знайти секцію, де нормально вчать, зараз ви вмієте більш складні елементи, але не простіші. Так буває, якщо вчишся самостійно, або де акробатика якось ну дуже збоку.
Бронюйте консультацію зі спеціалістом ЗА ПОСИЛАННЯМ
Зайшов, залогінився через гугол, воно закинуло на якусь початкову сторінку того notion.so де нема ніяких консультацій. Спрацювало тільки коли вже залогінений зайшов по вашому лінку.
— Розуміти, що можна колись і довийобуватись.
— Любити бабло, сидіти за компом і рухати тасочки. Але бабло любити більше.
— Використовувати усі свої вміння, хитрість, спритність та зухвалість, щоб епічно позбуватись тасочок у жирі.
— Різні дофіга дотепні речі робити дуже обережно, пам’ятаючи про пункт 1.
— Вміти хоча б розповісти, де ви себе бачите через п’ять років.
— Не виглядати, не пахнути і не поводитись як бомж ув офісі великої міжнародної компанії.
NO U
Тему монад не розкрито.