ДОУ, ви ще Безуглу притягніть на інтерв*ю. Вам же хочеться.
Одне питання: «аналітикиця» чи все ж таки «аналітикиня» ?
Хочу послухати Вашу неймовірну історію служби в ЗСУ.
ДОУ, ви ще Безуглу притягніть на інтерв*ю. Вам же хочеться.