store.steampowered.com/...358720/Black_Myth_Wukong коштує так само, але воно зовсім іншого рівня. Тому я ваш поінт не розумію, коли продають готовий продукт, а він не те що не готовий, він повний тупими і простими багами, котрі фіксяться на альфа/бета і тд. тестерах. Зараз ці тестери заплатили гроші, очікували баги, але бляха не в такій кількості за такі гроші і рекламну кампанію.
Так, після того як Майкрософт перевела користувачів у тестери, ігри рівня ААА за 60+ баксів з багами стали автоматом нормою. Така тенденція вже більше 5 років на моїй пам’яті.
Так і є. Bethesda і не тільки вона править дуже багато багів в перші дні після релізу, а тут щось якось перенесення на перенесенні... Вони таким чином лише втрачають довіру, яку і так любителі сталкеру втратили з виходом попередніх частин. Тому більшість навчені і тупо чекають коли воно вийде, щоб потім злити торрентами і лише потім купувати якщо воно толкове вийде.
Що значають підписи Europe і окремо раша та Denmark, USA?
Йшов 2024, ми писали мікросервіси на php вже як могли ... Звичайно місцями краще за typescript та навколо нього, але все таки це сюр якийсь.
А до 2022?
Я десь читав ще у 2021, що вже тоді можна було сайти хостити в хмарах не тільки Azure/AWS. Та і взагалі, після взлому Київстару довіри йому і Azure ніякої. На мою скромну думку, якщо руки з правильного місця ростуть, то vps у hetzner може бути дуже витривалою без оцих всих aws, бо як відомо більшість сайтів держустанови написані «лівою ногою» розробників та майже ніхто з персоналу не тримає ці сайти в актуальному стані з заплатками на cms/etc., ба більше — такі сайти ломаються через людей і їх доступ в 95% мені відомих випадків.
PS: Сертифікація — як на мене це більше до теми «треба аби було», але не є необхідністю для тієї ж Joomla+apache+mysql.
Ну і epam партнер aws, тому нічого іншого окрім позитивних текстів у бік хмар я б і не чекав.
Хмари були вигідні до 2022, потім різко все хмарне почало рости в ціні. AWS вигідний бізнесу, коли його софт в хмарі дає х2 витрат на хмару, а краще х3, тому той же Монобанк живе в aws і витримує DDoSи. Але що стосується бекапів та хостингу софту для універів — це дуже спірно, бо цей софт не приносить дохід, а тільки витрати.
Вангую, що в коменти прийде ще не одна людина, котра вам напише ± те ж саме.
Починаючи з 2023 дуже багато хто з великих бізнесів перейшли чи переходять на власний парк серверів, орендованих чи придбаних це вже інша історія, але факт є факт. У DHH в твіторі цілі треди на цю тему, і я згоден з ним, що цінність хмар з уст маркетологів і продажників явно переоцінена. Знижки дають і кредити щоб затягнути в хмари, а потім було дорожче бізнесу злізти з них.
Здається мені, що це такая ж сама необхідність за законом запостити офіційний список вакансій про офіційний прийом, як в держ органах. Те що справжній спеціаліст туди не попаде має більшу вірогідність, а ніж туди наберуть людей з навичками та досвідом. Із того що я знаю і бачив, то даю 97% що на ці вакансії наберуть людей по принципу
величезну складову корупції або блату
.
Я ось подивився декілька відосів і як не розумів так і далі не розумію за що платити гроші саме мені? Я не ходжу з ноутом кудись і не планую це робити на довго, мене влаштовую ПК і звичайний геймерский ASUS про всяк випадок. А оті всі попугаї від маркетологів закінчуються не офіційним сервісом, де тобі вже налаштують як налаштують. Купувати спеціальні кабелі чи монітори для роботи якось теж не дуже перспектива. НУ і звісно оці постійні танці з бубном якщо треба протестувати білди під x86 + x64 — лише клауд, а в cloud нажаль ну дууууже мало хто користується кластерами kubernetes на arm.
подкасти з Олександром передивлююсь www.youtube.com/watch?v=-_FFfkmgJMs
В докерах оператора нема.
hub.docker.com/...c019302e2?context=explore а це тоді що? чи про який оператор йдеться?
Брать готовий там москальський DeckHouse, чи той же OpenShift — множить ту суму десь на 2.
й хоча б щоб за рік всі були з СKAD’ом — треба десь 300К$
Не обов’язково мати сертифікати, щоб працювати з технологією і софтом, сертифікат це більше для продати себе як спеціаліста дорожче на аутсорс чи аутстаф.
Шановний, якщо у вас проблема із навичками персоналу, то не треба вважати, що й інщі компанії такі проблемні. k8s дефакто стандарт для компаній, але звичайно без монолітів нікуди(uklon, kasta.ua, etc), котрі працюють і без докеру чи k8s, але таких мало та вони самі свої велосипеди створюють.Той же Jenkins ніяк не помре, чи nomad — прекрасно живуть, але знову ж кажу що це вийнятки котрі історично так працюють.
Тобто? Софт що я вказав працює як бінарник в системі, так і в докерах, так і кубах. Є cloud.victoriametrics.com для метрик типу managed prometheus в aws, але я так і не зрозумів ваших розрахунків 🤔
steamcommunity.com/...ns/0/4139438760460007430
що ж, прийшлося сходити в steam
Метрики та алерти: Prometheus & Alert manager.
А чи не дивилися у бік VictoriaMetrics та VictoriaLogs?
devops як і sre це нові ппрофессії які створили великі IT компанії, якоби для покращення, але я і багато хто ще розуміють зі свого досвіду, що це більше затикання декількох дірок відразу лише однією людино. Так можливо це типу стереотип, але як вже є.
А це вже ви говорите як чистий український «єврей». Якщо людина може домовитись про 1к ЗП як JDE то чому вона повинна слухати таких як ви і погоджуватись на
UPD: як людина, яка витратила дофіга часу в компанії luxoft — я знімаю свої питання, тепер все стало на свої місця. Іншим читачам коментарів та дописів від пана Дениса я бажаю більше думати своєю головою та цікавитися статистикою ринку праці, але таки більше йти за своїми вподобаннями щодо ЗП чи умов праці.
Чому не підписка відразу? Сайт зроблений для продажу, але навіть не має мобільної версії. Без лохів звичайно важкувато, але вони знайдуться.
Власне я бажаю вам, щоб ваш застосунок не продавався, бо ви не вмієте спілкуватись і позіціонувати свою точку зору приплітаючи сюди сільпо і атб... То й таке