Відповідно, на вас не поширюється значна частина гарантій, які передбачає трудове законодавство
В нашій країні гарантовано тільки місце на цвинтарі і то не безкоштовно
О, старі добрі конвертики з хрустящіми 100 баксовими купюрами.
Але давно такого не чув.
Крипта вже не то.
У мене в 16 так з дівчатами було :-)
Доречі це досить успішна комерційна контора була на той час Назву сенсу писати нема бо зрозуміло що з такими підходами вона до наших днів не дожила.
Робочій час контролювати намагались досить жорстко. Але наприклад бухи більшу частину робочого часу чомусь проводили «в податковій» а продажники на зустрічах з клієнтами Айтішникам тільки складно було з відмазками
Але бабосики свого часу там водились.
менеджер вирахував з моєї ЗП час коли я вибіжав за морозивом. Прикол в тому що це було 15 хвилинне відлучення і в той день я і так хуі пинав
Це була перша робота ще й якраз у кризу 2008 тому ще трохи там пропрацював бо альтернатив не бачив
Я взагалі про те що бронь влітку у більшості таки заберуть.
А так не сперечаюсь і не виправдовую ТЦК — можливо випадки трапляються, але особисто не чув від знайомих Усі заброньовані нормально ходять.
А про тих інстаграмних адвокатів — вони не кращі за ТЦК. Розганяють зраду спеціально щоб людина бачила в схемах єдиний вихід бо часто в долі з ТЦК і заносять кому потрібно.
Будеш здивований але на периферії це норм ЗП
Він не з Київа ж :-)
А релокейт це — хата всі ті
Там своя як би хата, ще й діра на заході країни де нічого ніколи не відбувається Шахеда навіть ні разу не чув. Ще й електрикою харчуються вони краще.
Знайомий монтажник мереж у маленькому містечку де ЗП не дотягує до мінімалки яка потрібна для броні розповідав що їх поставили перед фактом або доплачуєш за бронь або звільняємо
Таке бува
через, як не дивно, переорієнтацію на ШІ
Нова універсальна відмазка на всі випадки життя
Переорієнтація та зміна бізнес процесів у великих (та і малих) компаніях одним днем не відбувається
Немає телефону для референсу. То може автор що з сьомим підкаже :-)
Але саме мені не подобається що немає iPhone з маленьким екраном. Екран Iphone5 був ідеальним для всіх задач що на нього поклали. Розмір девайсу доречі теж важлива UX характеристика
але тоді було набагато менше функціоналу: подзвонити, написати, створити подію в календарі
Тобто наявність більшого функціоналу це виправдання щоб зробити менш доступним базовий? Впевнений що купа людей досі юзає смартфони для календаря, подзвонити, послухати музику (для чого IPhone і створили)
Я доречі серед таких Юзаю SE 2022 і ХЗ не що переходити бо не хочу дорогу лопату із функціоналом що юзати не буду.
Включивши недавно свій старий iPhone 7 я усвідомив що сьогоднішній стан UX нажаль такий що здається він помер зі смертю Джобса.
Відкриєш MacOS Lion охрінієш від життя, а старі IMac з ніжкою habrastorage.org/...fenaoxrqu0hhsi8y0sqs4.png це мабуть пік інженерії та дизайну Мабуть найкраще до чого додумалось людство. Народ досі їх скупає і апгрейдить на сучасне залізо. Добре що зараз існує Mac mini M4 який туди можна впихнути
Ну да це промпт інджекшен Фактично шкідливий код
Тобто це дорівнює свідомо внедрити у свою лібу якусь мелварю під лозунгом «А чо досі не юзаєте антивіруси»
Є компанії, де овертайм визначаються потребами клієнтів
Якщо у клієнта є певні потреби які не закриваються адекватним графіком для персоналу то це
поганим плануванням чи неадекватними побажаннями власника чи менеджменту.
І як там працювалось, тільки чесно?
Бо з моєї практики якщо на співбесідах заводять тему про овертайми то значить там овертайм це не якийсь форс мажор а норма.
Дуже дивно
Чув від однієї теж крупної галери що діти це прям жирний плюс бо на відміну від 20ти річного хіпстера якого нічо не утримує від звалити в закат у будь який момент сімейні люди з дітьми планують бюджет на перед і не сильно скачуть між роботами
Але це було звісно до війни Зараз що ХЗ
Ну все так.
І що робить?
Ну прямі контракти закриті. Бо ти вільна людина, я ні.
Великі не нонейми брати не хочуть, та і чесно не дуже по ризикам далеко від ноунеймів.
Ну так — влаштовуємось на нонейми. Ризики? Чудово розумієм. І без договору влаштовуємось. І без ФОП. І оплата в крипті. І звільнення в один день. І не заплатять це норм
Так чувак, все це норм. Бо іношого нема, кушать хочеться.
Ризики поиймають усі, знають як їм протидіяти. Самим мутним конторам не можна протидіяти бо хто ще буде платити?
Так і живемо. Із вітряними млинами не воюємо бо тут інша б***ьська війна
Ну єдине це коли співбесіда проходила у опенспейсі де люди працювали, мене адміністратор провів до якогось задовбаного чела і каже ось тім лід, проходьте Видно було що челу зовсім не до мене Він не відриваючись від компа щось попитав і сказав вільний не відриваючись від компа
Мені навіть передзвонили (хоча після такої співбесіди було не о очікувано) Та сказали що наче сподобався тім ліду але вакансію заморозили Що скоріш за все правда якщо вони навіть час тім ліда на це не виділили
ХЗ що то було та нащо