• Тестировщик vs программист

    Ось вся сіль в отому ’вроде’ бо не вродє, а так і є. Окрім того тестувальнику легше знайти суть баги(локалізувати логіку винекнення) ніж програмісту. Фактично один(-а) доповнює іншого(-у)...

  • Тестировщик vs программист

    Враження що автор дуже ображається коли тестувальники знаходять баги, мабуть йому приємніше коли баги знаходять клієнти і відповідно оціють його роботу, код і вміння програмувати з недоробкою роботи... ах забув сказати, що після релізу всі прєлєсті за пропущені баги отримує тестувальник, а програміст що, він ж позитивно дивиться на все і непричьом... Автор забув основне — мета в програміста і тестувальника одна- якісний продукт. І не всі програмісти зляться на баги, бо легше пофіксати багу вже, ніж за пів року іі фіксати і перобляти все що до тоі фічі дотичне...

← Сtrl 12 Ctrl →