Це не іт-шники будуть платити, це, в першу чергу, повинні будуть платити ІТ-компанії. А зараз, за рахунок схеми з фоп, вони дружно недоплачують у бюджет. Я, наприклад, ніякої проблеми в тому, що я буду оформлений, як працівник і платитиму більші податки, — не бачу. Тим більше, що я гадаю — більшість з розробників, просто при прийнятті оферів будуть коригувати свої рейти у відповідності до того,що з них ще будуть платити податки.
Я б, навіть сказав, що в js є ліби під все, але вони в більшості своїй до того криві, що це просто ппц! Кожен раз, коли щось ставиш з npm приходиться це допилювати, бо в умовах далеких від ідеальних — воно або взагалі не працює або працює криво. Документації нормальної майже взагалі ні в чого немає. Взяти хоча б, Реакт — там дока ще той квест (гірша мабуть тільки в mongoose). І це — топовий Реакт! Що вже казати за пакети поменше і не від таких вендорів. Я, в Tinymce, якому овер десять років і яким сотні тисяч людей користуюся, (по платній підписці!!!) постійно знаходжу баги які в них в багтрекері роками вісять і комюніті їх костилями лікує.
P.S. Останнім часом, пишу лише на JS — накипіло)))) Згадую єкосистему того самого пхп і на очі навертаються сльози радості й ностальгії ))))
P.P.S. А і, в екосистемі Node, Express рахується «великим і перегруженим непотрібним функціоналом фреймворком». Тут, під кожну задачу, є свій маленький вузькопрофільний велік (Koa, Next, etc...).
Можливо Ви праві, я ніколи не працював з CMS але працював з Yii2\Laravel і трохи дивися Symphony та Codeigniter. Зараз працюю з Node і знаєте, до PHP фреймворків, тому самому Express.js, ще дуже далеко рости і це можна сказати про всю екосистему JS. Також маю досвід з C# і Java — повірте там, можна гавнокодити ще й як! Хоча С# в мене колись був ван лав))) Вирішує не мова — це просто інструмент, а як ним користуватись діло Ваше.
P.S. До речі Delphi (Object Pascal), який всі так хейтять був створений Андерсом Хейлсбергом. Який пізніше став головним архітектором команди, що створювала С# і ще пізніше створив TypeScript. Це яскравий приклад того, що справа не в мові)))
Ага статистика, так і каже:
www.tiobe.com/tiobe-index
Пхп вже багато років у топ 10 і те, що кількість сайтів написаних на ньому більше ніж на всіх інших мовах разом взятих її підтверджує. Так що, так пхп в наш час не актуальний)))
UNIX-подібні OC і не тільки, він для того і розроблявся))) Ви мабуть не вкурсі, що «слабка» і «динамічна» типізація — то різні речі?)))
Давно було (2016), всього не згадаю але те, що згадалось сходу (крім того, що Ви сказали):
— обробка помилок (set_exception_handler — костильно працював чи не працював взагалі);
— доступ до вложених методів\властивостей класів — не пам’ятаю, точно чому але виклик вкладених властивості не так, як очікувалось;
— навернулось багато розширень (привіт memcache);
— з інстансами класів, був прикол — якщо 5- версіях при створенні інстанса виникала помилка вертався null, а в 7 все зразу ламалось (це, до слова про «обернули в try/catch»);
всього не згадаю але нюансів хватало)))
До чого там, типізація до рефакторинга і тестів? С — також слаботипізована і що, теж гавномова?)))
Хоч проект був і невеликий.
Не шкільний, але недостатньо великий.
може це Ви
не звіздіть
а то у Вас, щось не сходиться.
P.S.
Ентерпрайзний проект на пхп це сама по собі проблема. Таке чіпати не можна
якщо не писати тести і не рефакторити, то звичайно не можна, але то не залежить від мови, взагалі.
Розумієте, в чому проблема...
...немає гавно-мов — є гавно-кодери)))
Це шкільний проект, що ви з пациками з паралельного класу запілили? Ну там, може і не проблема. Ми от командою, ентерпрайзний проект переводили якому 4+ роки — і проблем, там дуууууууже багато.
P.S. Типізацію, не вводять , а ввели 3 роки тому. І яке це має відношення до типізації? Динамічна типізація є типова не для скриптових мов, а для мов в яких сильна веб-розробка.
Тут питання, не в правий\неправий, а в популізмі.
P.S. Дивіться на наші бігборди з лозунгами про дешевий газ (в два, три, чотири рази))))
Ну так, немає гавно-мов — є гавно-кодери))) І повірте, там пофіг: шарпи, рубі, скала, 1с — вся справа в кваліфікації. Говнокодити можна кругом. Ми ж, всі знаємо — самі так писали)))
Шановний типізація, там вже декілька років, — з 7 версії (привіт з 2015))). У 5 і 7 php немає повної зворотної сумісності. Судячи з усього Ви «великий» спеціаліст по php.
Так, Шелдон і Леонард з «Теорії великого вибуху» 😂
А яке відношення, мають сервіс-воркери до однопоточності v8?
Типізація, відсутність нормальної реалізації ооп, костилі що кочують з версії в версію для підтримки зворотної сумісності, часткова заточеність під «функціональщину» (але лише часткова), проблеми з конкатенацією, і ще мабуть багато того, що з ходу не згадаю)))
P.s. А також, однопоточність (привіт v8 i Node.js). І ще повна асинхроність в операціях і/о; тіки, мікро/макро таски, замикання (я знаю, чому так, але від того не легше)))
Причому добра половина, з цих бібліотек, веде себе не так, як задумано авторами і показано в доці, яка імітує ідеальні умови роботи. І багів, та не очевидної поведінки, там вагон!)))
Суб’єктивно, лікарі такі ж, методи діагностики та обладнання більш сучасні. На рахунок, комфортніше — так, але як не дивно, мені здалося, що в звичайній поліклініці, більш привітно.
Я ходив, до заввіділення в звичайну поліклініку, та для контроля/звірки в приватну клініку.
Я на відміну, від вас «сер», ще й книжки по економіці читати вмію. Перед тим, як займатись популізмом і городити різну єресь «податки платити не потрібно» і т.д і т.п. рекомендую і вам, хоча б одну книжку по економіці\макроекономіці прочитати. Щоб зрозуміти навіщо ті податки взагалі треба. Можливо ви, тоді виберетесь з країни «єдинорогів і рожевих поні», в якій ніхто нікому, нічого не винен і всі державні\комунальні служби працюють за дякую (тим хто працює в держсекторі, їсти ж, не треба), а інфраструктура розвивається\підтримується за рахунок...? Та фіг його знає, за який рахунок — ми ж, податки не повинні платити.
А, на рахунок, «галери не будуть платити» — ще й, як будуть! Дефіцит скілових спеціалістів, ніде не дівся. І якщо, наші галери не захочуть підняти рейти — завжди є закордонні галери і фріланс. І всі це розуміють, ну майже всі)))
P.S.: Час покаже, хто з нас правий.