’підправити сам е2е тест’ - правильно, не код треба фіксить. Фіксить треба тести, що не проходять)))
Які 7к? Ви, наступного разу, перед тим, як щось коментувати хоч топік почитайте. В топіку написано, що фактична з\п мідла в Рівному ~1000. Хоча на ринку України, по-факту ~2000. А пан Семенюк каже, що і 1000, це забагато і після цього дивується чому спеціалісти з Рівного їдуть.
У Вас логіка, така як і в пана Семенюка. А потім чомусь «немає спеціалістів».
Я і тут нормально заробляю, просто я працюю в тому малому відсотку компаній, що готові плати ринкову з\п. А якщо, вони будуть не готові повернусь на фріланс, або знайду роботу в іншій компанії, яка буде готова. І саме тому що компанії це розуміють — мені платять конкурентну з\п тут. А, я виконую свою роботу максимально добре. На відміну від «спеціалістів», що готові працювати за їжу, так як розуміють, що з їхніми «навиками» іншу роботу їм буде важко знайти. Вся проблема в тому, що деякі наші компанії на периферії, ще не зрозуміли, що скупий платить двічі.
можна просто поміняти місцями hdd i ssd.
Коли я вчився — самий топовий проц був Pentium iv ))). Я не маю досвіду роботи, конкретно з swift\object-c. Зате за ~10 років маю досвід в програмуванні на інших технологіях:
1) .Net — build проекта важкий процес + сам фреймворк і Visual Studio
2) Android — build важкий + запуск на емуляторі — буде займати декілька хвилин на і7(2 ядра/4 потоки) 8Гб озу — знаю з особистого досвіду. Андроїд SDK під декілька версій + Джава + ліби тулзи + Android studio =
3) Веб-розробка:
фронт-енд: build webpack, віджирає пару гігів оперативки і збирається від декількох секунд до хвилини. Якщо збираємо в продакшн — запускаємо і тупо йдемо пити каву.
Бек-енд: rebuild Node.js + гаряче перезавантаження сторінки браузера+ сервери трьох субд (томущо працюєш на двох проектах паралельно і ще до того підтримуєш легасі проекти)+плюс якийсь апач/nginx + розвернуті всілякі СІ та докери з вагрантами, щоб ганяти тести = ще декілька гігів оперативки і затримки на декілька секунд при ребілді проекта навіть на пристойному залізі;
4) про час на запуск тестів навіть писати не буду;
На не бюджетних ноутах, в основному, сата порти на платі однакові, але якщо, раптом, ні! То можна просто поміняти місцями hdd i ssd. Це Вам лайф-хак, на майбутнє))))
А Ви часто користуєтесь dvd? Я от не пам’ятаю, скільки років тому, останній раз користувався. Dvd заміняє флешка.
Виходячи з такої логіка — треба купувати стаціонарний. До нього взагалі, майже що завгодно підключається і апгрейдити простіше. 😂
Новий — 2014 року? 8 Gb ram та core i3
За ~10к dell latitude б\в: 15,6′ (1920*1080), Core i7 (4 ядра. — 8 потоків), 8 Gb RAM, жорсткий диск
По идее — нет.
Не скажу, що робити, в плані «шкодити» чи ні — це питання етики особисто кожного. Але дам пораду, як провчити фірму і допомогти тим хто прийде на Ваше місце. Змініть всі паролі на щось типу: «винні_зп_за_три_місяці», «не_розрахувались_з_адміном», «не_дали_30000_зарплати» і т.д.. Повірте знайти Вам заміну буде ду-у-уже важко. :-)
А що тоді, означає ваш заголовок? Бо по ваших коментах — це про українців, а по контесту, як написали нижче, — про ватляндію. Може розшифруєте.
Коли мене називають «хохлом»? Чи ви звикли, коли вас так називають, і для вас це норма? Бо для мене ні, тому — так можете вважати, що у мене «патріотизм головного мозга». Тільки от, у мене є цей «головний мозг», на відміну від того хто пише подібні заголовки живучи в Україні.
В нашій країні, під «рашкою» та «ватою» теж не мають на увазі щось образливе. Просто так кажуть «в кейсах».
У зв’язку з наявністю слова «хохли» в заголовку, пропоную всі слова в тексті типу «рАссея» , «русские» і т.д. — замінити на «рашка», «вата» та інші адекватні синоніми. А ще краще, випілити цей висер, взагалі з доу, так як мотиви автора виходячи з цього самого заголовка не дуже прозорі.
Ніякий. Найцікавіше те, що намагання портувати фреймворки з ПХП на Ноду були неодноразово (Laravel, Yii2, Symphony) а от з Ноди на ПХП чомусь ні одного фреймворка не намагались перенести\клонувати )))
Та і серед QA — також)))