Ви, можливо, не повірите але відкрити рахунок в європейському банку (на території ЄС), якщо Ви не резидент дууууже проблемно, навіть якщо у Вас є офіційно зареєстрований там бізнес. Ви рахуєтесь «не благонадійним» і банки Вам тупо відмовляють на цій основі. До речі, так само, можуть запросити документальне пітвердження походження коштів. Варіант «назбирав» і т.д. — не пройде.
Так, саме тому це різні моделі))) Чи Ви вважаєте, що м3, gt3 і 3 — це три абсолютно рівнозначні автомобілі?
Барабан — це кузов F30 (вона ж «трійка»), а я мав на увазі серію GT (F34). До речі, зараз у бмв весняні акції, так що буде дешевше.
Ду-у-уже шустрий, це коли не газ в пілогу, — малась на увазі загальна керованість\відзивчивість автомобіля+можливості обгону на трасі, коли потрібен маневр.
BMW GT320d (40-50к $)
-економічний 4,5/7,5 л на сотню
-надійний
-комфортний (пакет xdrive)
-великий багажник
-дууууже шусрий
-харизматичний дизайн
Почитайте, художественую книгу, ’Хакеры сновидений’. Там описан, очень интересный, способ засыпать. Мне когда-то помогло. Сейчас, когда не могу заснуть, — использую.
„...the term is now used for a wide range of placements within businesses, non-profit organisations and government agencies.” Не знав. Дякую.
І ще, до речі. «Honeycomb. ...компанія надає можливість пройти інтернатуру за детальною програмою з сучасними технологіями. » Інтература — це післядипломна практика у МЕДИКІВ!!! Див. Вікіпедія))) Я, щось не знаю, або ж це ще одна можливість «Войти в ІТ» для медиків? Або в чому суть інтератури в аутсорсинговій ІТ компанії — тренуються робити препарацію на співробітниках? Випробовують експериментальні методи лікування\препарати, знову ж таки на співробітниках?)))
«перегрітий ринок праці» — серйозно? В місті де медіанна з/п мідл/сіньор 1000$/2000$, що на 500$/1500$ нижче середньоринкової по Україні. Пане Семенюк, скажіть, будь ласка, а на Вашу думку, середня з/п мідл/сіньор «реальна» яка повинна бути?
А зараз, що консультантів у Фокстрот беруть з незакінченою середньою освітою чи Ви принципово пишете безграмотно? Таке відчуття, що це крик душі якогось лузера, що днями просижує диван перед телевізором і дивується чому в нього в житті все так погано!
Я, по ходу, єдиний коментатор з Dou, що не був в USA? І не в курсі, що там знаходиться на перетині 8 і 16 в Нью-Йорку)))
...откладывать яиц! Или что, там еще и где можно откладывать?
Я веб розробник (більше бек-енд) на останньому проекті (міжнародна компанія) розробляв математичні алгоритми оптимізації . Тому, що коли у тебе БД на 500 000 000 записів, і з нею одномоментно працюють ~30 000 користувачів, то там треба оті всі алгоритми, патерны, вища математика і т.д. І таких проектів достатньо. Але дев’ятикласникам, які ставлять готові модулі на Вордпрес по відеоінструкціях з Ютуба, це не треба — ти правий. Щоб працювати за 2$ в годину цього також не потрібно, але от якщо хочеться 10$ -> 20$ -> 50$ то без цього не вийде.
В Україні, середня освіта є обов’язковою. Так що, або в коледж на ІТ спеціальність або ще два роки школи. А там, можливо, з’явиться розуміння навіщо потрібна освіта. Плюс — Вивчите алгоритми, структури даних, шаблони проектування і т.д.. Якщо є бажання дорости до сіньора\архітектора, то без цього не вийде. І, я дуже сумніваюся, що структури даних і оцінку ефективності алгоритмів, можна зрозуміти з дев’ятьма класами освіти.
Проект по планированию\мониторингу роботы персонала в режиме реального времени. Клиенты — несколько тысяч компаний. Насчёт поработать Вы очень правильно сказали ’багфикс\рефакторинг\новие фичи, на несколько лет’ - даже для команды. Но за несколько лет с таким кодом — сильно просядет качество собственного. Да, и от современных технологий отстанеш. Поэтому и отказался.
Насколько удаленных? Есть, очень класный, опыт использования PXE+TFTP+Терминальный сервак. Я так подозреваю, что сюда можно прикрутить VPN и маштабировать, таким образом мой вариант.
Меня, месяц назад, приглашали на багфикс проекта который обслуживает несколько десятков тысяч пользователей, в один момент времени, (объем БД ~500 000 000 записей), функционала до чёрта. И написал этого монстра один человек.
Vagrant это, тот же ВиртуалБокс — по, сути надстройка над ним. Тянете готовый образ (CentOS, Ubuntu смотря что нужно) с ихнего репозитория и доустанавливаете с консоли софт, который Вам нужен. Прописываете конфиги виртуальной машины — там все просто, благо есть куча готовых\примеров. А потом в одну команду, когда Вам нужно, запускаете машину\несколько. Гуглим по фразе ’Vagrant+хабр’ - первые четыре ссылки Вашы. Удачи!
Средний и большой проект не переведеш с
А можна дізнатись назву банку?