уявіть собі, є проблеми зі здоровям з якими ти не підходиш до армії та довгого перебування у стресових умовах, проте може пару годин займатися спортом.
Якщо навіть розглядати це з економічної сторони — на мене витратять на еквіп припустимо 30к грн (умовно), навчання, логістику і через
Мій пост був про те, що питання — «а чого ти не воюєш», особливо від людей з інших країн — це «брєд». Навіть з українців частіше це питають люди, які максимум що зробили — аватарку в фейсбуці поміняли. Якщо військомат вирішить що потрібно щоб воював — вони повідомлять. Якщо людина з якихось причин не пішла з власного бажання, добровільно туди — напевно, є якісь причини і питати про них — нечемно.
мене нещодавно
Як я написав вище — усе моє «многа букаф» була про те, що така велика кількість it у найближчий час буде не потрібна. І люди повинні оцінювати адекватно де і як вони можуть допомогти. Можливо, я не дуже чітко це написав, чи хтось не так прочитав.
Ну а що буде з малим бізнесом та чи не почнуть його доїти з 2х швидкістю — це цікаве питання.
Мабуть, я оцінюю по собі, бо я дуже мало витрачав.
Я цілком розумію вашу точку зору, проте не вважаю її єдиною правильною.
Мій посил був не про те, що «потрібно валити», а про те, що багато людей не розуміють що ринок праці не буде таким, як раніше. І така велика кількість it не буде потрібна найближчим часом. І вони могли б принести більше користі, допомагаючи з інших країн
Твій 2 пункт можна робити не менш ефективно (а скоріш за все і більш) знаходячись в ініші країні з більшим рівнем прибутку.
Ну, твій перший пункт — це крапля в морі. Він не перекриває того, що багато людей можуть залишитися не потрібними в цій сфері у найближчі роки.
Просто більшість спирається на те, що після війни все повернеться як раніше, і буде так все гарно з працею та рівнем заробітних плат в it як і раніше.
Цікаво, скільки компаній будуть пропонувати добровільно-примусовий релокейт.
З одного боку, ти правий, що потрібна якась діяльність у країні. З іншого — матеріальна допомога, яку можна забезпечити маючи високий рівень прибутку потрібна можливо більше.
Якщо людина звісно їде щоб поїхати і забути — так, це не дуже красиво.
Тут усі пишуть про залишаться відбудовувати. Як ви це бачите? Ви вмієте будувати? Чи гадаєтє, що ваші 5% і є ключем до успіху? Чи що буде багато проектів від замовників у команди, де можуть мобілізувати / окупувати / вбити?
Якщо хтось може працювати та робити перекази з інших країн (на суми більші ніж в Україні) на якісь конкретні проекти (де волонтери можуть проконтролювати) — це буде мати сенс. А сидіти тільки через те, що совість — це неефективно.
Основна частина економіки України — це сільське господарство та важка промисловість. Ці галузі потребують в першу чергу інвестицій в обладнання та ринки де продавати, велика кількість it там не потрібна. Така велика кількість it-фахівців яка була — корисна для розвитку та вдосконалення ринку, коли з’являються нові проекти. Якщо їх не буде — це буде просто велика кількість людей на фрілансі, які не платять таких податків чи взагалі підуть з it.
Хіба що, підняття популяції — проте хто з освічених людей буде мати велику кількість дітей, якщо не буде можливості їх забезпечити?
Это не означает, что она не работает — значит страна, где это произошло не считает это пока проблемой
добавлю от себя — горка (ныне политехника) — шарага того же разлива (по крайней мере кафедра комп инженерии), 1 преимущество — всем пох, можно сдавать лабы не парясь и в вузе почти не появляться и спокойно работать / учиться
в европе UK есть, вроде говорят там тоже не сильно сложно в плане интеграции (в сравнении с другими евро странами)
Живу чуть больше года в «городе» деревенского типа с лесом под боком — ни разу за все коронавирусное время не пожалел, что не поехал учиться в какой-то большой город. Мне кажется, то здесь даже проще адаптироваться, тк люди весьма доробжелательные и «проще городских».
Мой совет (по крайней мере с учебными визами это работате, но вроде с остальными тоже) — обращайтесь в визовый центр, туда само посольство направило, тк там значительно быстрее можно получить термин, я еще несколько раз менял дату из-за неспособности укрпочты вовремя достаить необходимое письмо. Цена вопроса где-то 100 грн вроде. Они проверяют ваши доки и подают их, потом новой почтой могут доставить если вы из др города. И весьма дружелюбное отношение.
Только там определенный визовый центр в Киеве это делает, на сайте посольства инфа есть
Рейнланд-Пфальц, Германия
Подходят обычные маски и ффп2 (но не тканевые, которых в инете куча)ю
Экзамены в вузе проводятся в масках + регистрация через qr коды кто был (но не везде).
В городе все носят маски (в помещениях и транспорте), группами не сильно собираются. Однако в лесу компаний полно :)
Торговый центр открылся — очереди были по
Все остальное вроде как и у автора поста.
Там где я нахожусь низкий уровень заболевших (он лишь был непродолжительное время в начале зимы среди зон риска), сейчас зеленый регион
Аргументы типа «а там озёра и горы красивые» я считаю фуфлом, между ними и морем большинство выберут последнее.
Ну, не все море любят :)
Подписываюсь под каждым словом ;) Малое кол-во (интересных) конференций действительно слегка угнетало, особенно в сравнении с ближайшими Харьковом и Одессой.
Поступил, но не в Австрию, там как-то слишком сложно с подачей доков оказалось + дороже. Выбрал TU Kaiserslautern, Germany. Доволен :)
Для них было достаточно рекомендательного письма от работодателя.
ну, AMC Bridge по-факту украинская (разрабы только в Украине), но зарегана в Штатах
Тут вопрос что считать
вітчизняной
а якщо людина не розрізняє кольори?