Той час, що ти тратиш дома на дітей, в офісі ти будеш трати на інтернет,чаї на кухні, добирання. Якщо таски закриваються вчасно то кому яка різниця як і коли ти робиш їх. Я вже не говорю, що купа людей має до 2 — 3 роботи, і якось теж все в них вчасно виходить.
Якщо туди і попадають неадеквати, то їх швидко звільняють, і не чекають 5 — 20 років кризи аби звільнити)
Відколи це у FAANG когось не можна звільнити? Особливо у Amazon із їхніми PiP.
Якось був в одній компанії на інтервю, то вони сказали, що спецом не наймають QA аби деви не просто писали код, а розбирались в продукті, щоб не було зламаного телефону та щоб весь продукт новеледж був не девах. Не знаю нащо тримати таких девів, які не розбираються в продукті, чи не тестують нормально віддаючи на QA чи взагалі не тестують і не запускають свою фічу локально). Нормальний розробник зможе і потестити і з бізнесом порішати. Ну так, але мабуть коштувати він буде дорого. того багато хто обирає шлях найняти замість одного чотирьох і це буде дешевше.
Так хоть щось корисне роблять, так би сиділи чаї ганяли на офісі)
Є різні ситуації в аутсорсах. Переважно зустрічав модель, коли над кор продуктом працює аутсорсна команда, а її просто «лідить» хтось «звідти», щоб не було бас фактору. Переважно в аустсорс ходять не того що дешево, а того що важко наймати в штатах потрібну кількість людей. Але у нас зараз війна, того будуть мабуть тепер ходити в Південну Америку.
На серві здається нижче 100 чи 200к $ проекти навіть не дивляться бо це не вигідно.
Починав із KeePass + DropBox. Мав там дуже багато паролів, але якось в процесі все одно всі паролі збергіались в Safari чи Chrome. Якийсь час я оновлював у KeePass паролі, але останні роки забив. Недавно змінив роботу, а у них там 1Password, сподобалось, то змігрував усе із Safari, Chrome, KeePass туди) LastPass був на одній із робіт, щось не дуже сподобався.
А потім ці менеджери ображаються, що в когось 2 роботи.
Про legacy ... якщо у вас є клас на 10к стрічок і метод на 3к ... і так сталося, що вам його треба правити ... ну ... ем ... перепишіть/відрефакторте його ... хоач б частково.
Ви мабуть ніколи не були на такому проекті. Як правило такі штуки, вище керівництво не дозволяє рефакторити бо є проблеми гірші за це, які вимагають уваги. Насправді самий кращий вихід це просто звільнятись із такого, якщо звісно не подобається)
Він їх поздував, а зараз ж там вакансій багато відкрилось на 200 — 300к/рік)
Так як Ілон Маск у Twitter зараз.
Мінуси в тому, що якщо в тебе велика ЗП тебе ніхто на бенчі тримати не буде довго ще і на 100% ЗП, але голову поморочать. Кожному звісно своє, але як правило люди, які на аутосрах сидять будуть до останнього чіплятись в надії, що щось найдуть, В результаті за 2 місяці бенчу реально найти нову роботу, а не тратити енергію на внутрішні інтервю.
Цей плюс залежить від багатьох факторів. Яка компенсація, чи є шанси знайти інший проект, які відгуки із попеденього проекту і тп. Аутсорсер розглядає бенч не як місце де платить людям гроші, а вони займаються своїми справами, а як перехідний етап із одного проекту на інший. Якщо нема шансу найти щось нове то зразу виставлять на мороз. До того всього дадуть нікому не потрібний «внутрішній проект» (аби не сидів даром) і будуть водити по внутрішніх інтервю і не факт, що це все закінчиться позитивним результатом, адже якщо ти навіть працюєш у компанії це не факт, що візьмуть на сусідній проект. ТІльки буде витрачений час та енергія. Ну і не завжди при прямому контракті просто звільняють, от зараз хвиля звільнення то людям в якості компенсації виплачують ЗП за пару місяців і лишають ноути.
Усе розумні дядьки менеджери та архітекти порахували за вас — ваша задача як виконавців, виконувати і вкладатись в строки від бізнесу і експертів.
Та чогось переважно ніхто і не рахує,самі ж просять порахувати і зробити. Чи реально зробити X до дати Y. Якщо не реально, то давайте щось викинемо аби таки зробити до дати Y. Це типу так виходить, «ви скажіть, коли воно буде готове, а потім вже собі грайтесь у Аджайли»))
В СофтСерві, але там кожен ноут має свій період через який списується. Для макбуків наскільки памятаю це 2.5 — 3 роки. Потім маєш шанс його купити, або він виставляється на внутрішниій аукціон. Ще нюанс в тому, що проект кожного місяця сплачує амортизаціну вартість. Тобто якщо ноут вартує 3к, то протягом 3 років проект буде платити 100$/міс.
True. Рік тому звільнявся із Серву, і здавав Макбук(працював на ньому 2.5 роки) у якого клавіша відпадала, там у нього вже підходив час списання, то сказали лиш, що кабелю якогось не хватає і це буде із проекту счарджено, хоча здається при видачі мені казали, що кабельку немає в наявності, але не став спорити, І все пройшло без проблем, ніхто притензій не виставляв.
Завжди думав, що компанії це все покривають за свої власні кошти) Жлобство якесь.
Ви менеджер мабуть)