Вже рік працюю в DevKit — і можу щиро сказати, що це одне з найкращих професійних рішень, які я приймала. Компанія з комфортною атмосферою, сильним керівництвом і чудовими людьми, поруч із якими приємно зростати.
Особливо хочу відзначити HR Анастасію — вона завжди на зв’язку, підтримує, допомагає та створює відчуття, що ти не просто співробітник, а частина великої команди.
Вже рік працюю в DevKit — і можу щиро сказати, що це одне з найкращих професійних рішень, які я приймала. Компанія з комфортною атмосферою, сильним керівництвом і чудовими людьми, поруч із якими приємно зростати.
Особливо хочу відзначити HR Анастасію — вона завжди на зв’язку, підтримує, допомагає та створює відчуття, що ти не просто співробітник, а частина великої команди.