можливо я неправильно зрозумів Вас: Ви є громадянином України, постійним резидентом США (грін кард), Ви не маєте постійного консульськго обліку, і в паспорті у Вас немає печатки «постійне проживання» (Ви не оформлювали в Україні виїзд на ПМП в ДМСУ) ?
* з мого особистого досвіду: я отримав лише тимчасовий консульський облік на термін дії картки резидента (хоча маю EU long-term residence), оскільки не оформлював документи на виїзд на ПМП через ДМСУ. Для постійного консульського обліку потрібно оформити виїзд і отримати печатку в паспорт від ДМСУ (посилання на список документів для подачі на постійний консульський облік, де фігурує ця норма.).
* виїхати з України (чоловікам
з точки зору законодавства України карта ПМП іншої країни не є рівноцінною штампу «вибув на постійне місце проживання за кордон» у паспорті.
іншими словами, якщо Ви попередньо не оформили виїзд на ПМП як розписано тут, і лишаєтесь прописаним на будь-якій адресі в Україні, то Ви не будете вважатись особою, котра «постійно проживає закордоном».
btw:
печатка «постійний консульський облік»
не ставиться, якщо попередньо не оформити виїзд на ПМП
[junior java / Poland]
Розглядаю такий самий варіант по Польщі
— судячи з інформації на сайті пошуку роботи, компенсація стартує від +/- 1к євро на місяць
У Польщі на перший погляд легше через мову
— не плутайте побутове «розуміння» та «спілкування». за місяць-два зможете на слух сприймати інформацію, котру вам говорять. Мені особисто легше було вчити польську мову (бо вчив і німецьку і маю з чим порівняти), через близькість граматичних конструкцій, проте для зручності проживання — потрібно вивчати лексику.
Де і як ви можете порадити пошукати такі фірми?
— pracuj.pl / linkedin
поради
— для осіб, котрі приїхали до Польщі після 24 Лютого у зв’язку з втечею від війни, існують надзвичайно лояльні процедури працевлаштування (у порівнянні до попередніх років) (тут детальніше).
З мінусів Польщі — надзвичайно сильна інфляція протягом останніх років (тому виною роздавання соціальних виплат + не дуже зграбна монетарна/економічна політика (але я не фінансист, тому в деталі не вдаватимусь) + попередні сварки з офіційним Брюсселем + (хто б міг подумати) обісрана інцестована русня-пітушня, котра вирішила подрочити на вєлічіє, і пограти у «третій рейх»).
доначу менше: на різницю росту відсоткової ставки по іпотеці.
проте, замість малих донатів у десятки різних фондів, зосередився на допомозі 2м конкретним волонтерам, котрих знаю особисто.
Війна навчила мене...
що xbox за 500 євро бо це ніби як дорогувато.... а скинути 2000 євро волонтерам «на теплак» — це «угризєнія совєсті, бо мало скинув», й після того скидаєш ще 500 ойро тернопільським швачкам на пошиття розгрузок.
Точно, сейчас же все на видео конференциях встречаются, а «капельки» в ушах можно и не заметить.
Зрите в корень =)
Ибо кому нужен заробитчанин из страны третьего мира
При этом историй, когда наша женщина выходит замуж за эльфийца в любой стране мира, полно
...суqa6ля... Zarobitchanin’s Wife Matters
South Park — Safe Space (S19E5)
this => youtu.be/sXQkXXBqj_U
И ни одна собака
Вам на форум кинологов
—> python
—> Beautiful Soup
—> Selenium
—> Scrapy
насколько же кто-то обозленный на свою скучную и монотонную и тяжкую жизнь, что пытается унижать других, изливая на них свою желчь, и радоваться и испытывать удовольствие за (возможные) проблемы в жизнях других людей, которые ни чем не отличаются от остальных (*то есть, так же как и остальные, работают и зарабатывают деньги для своей жизни и жизни своей семьи).
з.ы. есть отличный способ побороть страдания, и не ***ть мозго другим — просто лизнуть розетку
Гироскутеры, жидкая бородка и самомнение себя элитой
это в/на где?
Автор,
Довгий час я мріяв про США, але після життя у Польщі цей варіант зараз для мене вже не здається привабливим.
можна запитати, чому у вас такі думки?
* не для хайпу, оскільки сам себе підловив, що вже давно культивую подібні думки.
если по хардкору, то с 3500 юсд, тобиш 13’485 плн (тотал грос) можно вырвать 12’340 плн нетто — 3202 юсд.
условие — работодатель, который согласится взять на работу по цивильно-правовому договору без соц/пенс/гос/пох страхования + авторские права.
по сути те же яйтса, только в профиль, если сравнивать с ФОП.
upd: авторские права — до 171’056 плн грос в год (44`420 юсд)
Смех-смехом, а описанная мной ситуация имела место в основном (навскидку в 80% контактов) от хр-контор из всяких Германий и прочих Австрий.
Лично мне приятнее всего общаться с компаниями из чехии/польши/прибалтики (конкретно по деньгам, требованиям и условиям, и без мешуры с «расскажи, как ты нас любишь»).
самая мякотка, это когда
в линкедин обращаются с предложением о работе
и после диалога (phone/skype) тебе вдруг прилетает «а напишите-ка нам, почему вы хотите работать в нашей невьебенной компании?».
2 опции:
1 — ответить «а напишите мне, почему вашей компании нужен такой невьебенный я?» (обычно диалог на этом заканчивается)
2 — ответить «деньги, локация, пмж» (получить фид о немотивированности, обычно диалог на этом заканчивается)
десь у перші місяці активної фази війни прочитав у коментарях на одному польському розважальному сайті (kwejk) доволі цікавий тред, у якому юзери наперебій описували свої дії у випадку вторгнення з росії/білорусі.
* здебільшого в тих дописах фігурували думки у стилі «в рот я шатав цей край, при владі — дебіли, податки — великі, інфляція — космічна, з офіційним ЄС — в перманентній сварці... разом з родиною звалю до Німеччини та й по всьому». це звісно не показник, проте індикатор того, що такі люди є.
* натомість — були й інші коментатори, котрі доволі позитивно оцінювали свої шанси (вочевидь після перегляду відосів, як ЗСУ гамселять русню, помножені на контингент НАТО), й нікуди їхати (ніби як) не збираються, мовляв «максимум — жінку з дітьми до німців завезу, а сам — назад»
* у свою чергу, «прекрасні» демократії Європи не зовсім то й мають кордони... блокпостів на дорогах може не вистачити, оскільки, наприклад, у сусідню Чехію можна проїхати через чийсь город, або якоюсь лісною стежинкою, котра навіть на гуглкартах не відображається.
* * на мою особисту думку — зовсім інша справа, якщо умовний громадянин Польщі отримає повістку, і не явиться до «військомату», бо втік до Іспанії, то у ЄС він не сховається ніде (європол легко відтрекає і банківську картку, і штраф за перевищення, і будь-що інше, де якимось чином можна «засвітити» свій ID).