Судячи з відео, побачити не оновивши не вийде.
Спочатку ввів телефон, адресу і пошту, потім можна дивитись все інше
Користувався Лінуксом тривалий час саме для роботи з STM32 і різноманітними PIC (10/16/18/24/dsPIC).
Про програмування STM вже написали. Cтосовно MPLABX, то він зараз підтримує і старі чіпи від Atmel (ARM і AVR). Для програмування у них є MPLAB IPE www.microchip.com/...d-programming-environment.
Ну і взагалі на Лінуксі якось прийнято працювати з наборами окремих тулзів, а не готовими IDE. Якщо є GCC для вашого чіпа, OpenOCD для програмування\дебага, VS Code (чи шо вам подобається) прикрутили і можна працювати.
Також, вже згадували нижче, зверніть увагу на тулзи від Segger. Весь софт для програмування j-linkом працює на лінуксі, є IDE www.segger.com/...ownloads/embedded-studio і є графічний дебагер Ozone www.segger.com/...ls/ozone-j-link-debugger
З іншими виробниками чипів бувають нюанси, але є тенденція, що зараз всі роблять тулзи під лінукс.
Mbed OS не розглядаєш? Там і т’юторіалів купа, і підтримка для твоєї плати є — os.mbed.com/...atforms/ST-Nucleo-F746ZG
Зробіть профіль на Джині і побачите чи є інтерес не деанонімізовуючись)
У Львові є Cypress/Infineon, Dialog, Telink і ще трохи, де можна обійтись без лінукса.
Айтішники — це пролетаріат
Segger Embedded Studio — не на екліпсі, але безкоштовно тільки для некомерційних проектів. www.segger.com/...nt-tools/embedded-studio. Дебаг працює добре, але тільки з j-link.
OpenOCD чудово працює з st-link. Також st-link можна перешити на j-link, а він теж на всіх ОС працює. Ще є зборка gnu-mcu-eclipse.github.io де все вже зліплено разом: eclipse, gcc і OpenOCD.
А ты уже осознал каким приключением будет сама поездка из Запорожья в Ужгород? Не один же раз ехать, будеш же ж наверное ездить в родные края, родственники там, родители
Embedded в Эстонии бывает?
Даже на BBC написали www.bbc.com/news/business-42505261
Police in Kiev confirmed to the BBC that a man had been kidnapped on the day in question, but would not confirm his identity.
Mr Lerner is a prominent Russian blockchain expert
По вашей ссылке на википедию, долг КНР к ВВП 9%, а вы пишете
В зоне огромного риска Китай, у которого суммарный внешний долг перевалил за 500% ВВП
Что-то тут не то...
на OV13850 нашел goo.gl/NCrVAa
DSI — Display Serial Interface, для камеры там параллельный
У этого сенсора только MIPI интерфейс, как вы собираетесь его подключать к STM32?
А если взять какой-то SoC, на подобии тех которые используются в IP Camera ?
Какой например? Те что я знаю, все выглядят не очень
Вы хотите чтоб вам разработали или просто обсудить?
давай еще 3, а потом 10
Я чаще видел случаи, когда говорят будем брать 100, 1000, а сами после пары штук сдуваются. Но лучше конечно быть заранее готовым к серии, поэтому, напрример, raspberry pi плохой немасштабируемый вариант.
Первый прототип, который страшный на макетке, к клиенту не попадает, у него уже нормальный вариант :) А после, бывало по разному — от 0 до многолетнего серийного производства. Много случаев было, когда сотрудничество ограничивалось десятком экземпляров.
Платы всегда проектировали сами и изготавливали на заводе по нормальной технологии (с масками, металлизированными отверстиями) независимо от тиража, даже если нужен один экземпляр. Но перед этим всегда собирали прототип из чего было — демо плат, ардуин, макеток. СОМы не использовали, но использовать их вполне разумно для упрощения своей платы.
На счет корпусов, при малых объемах старалисть вместиться в стандартные пластиковые или алюминиевые. Типа как тут voron.ua/catalog/017813 и voron.ua/catalog/010316. Были проекты, где делали гнутые из листа корпуса.
В ATmega328P є debugWIRE, це щось типу JTAG для дебагу. en.wikipedia.org/wiki/DebugWIRE
Якщо хочеться симулятор, то раніше був дуже популярний Proteus. Він підтримує різні ATmega. www.labcenter.com/microprocessors