Мабуть перший ваш подкаст який можна скіпнути без жодних вагань)
Сразу после переезда начал активно учить язык
Вначале пытался говорить хоть как-то.
Хех, приїжджайте назад, може і українську вивчите :)
У хорошего кода комменты могут до 2/3 его объёма доходить.
Лол
Що там з віджетом? Не забули за нього? :)
По NCA майже завжди можна змінити умови в свою користь і вибити пристойну компенсацію за їх дотримання. Якщо шхуна не погоджується, ніхто не заставляє Вас з нею співпрацювати :)
Поспостерігаємо на їх успіхи, коли й так в складні часи важко знайти спеціалістів, а особливо у специфічному домені (ваш випадок).
PS: Я не підтримую Дія.Сity
Я думав всі вилки вже є давно пораховані на djinni, під полем «Зарплатні очікування» :)
«В офісі протікає стеля під час дощу»
То не дощ, то плачуть деви яких не грейдять до сініора :)
Не дуже хотів роздувати текст... Тут ще й ситуація має підходити під позицію, яку закривають і досвід розробника.
— Одна з моїх улюблених стосується ініціативності команди. Уявіть, що під час стендапу згадується абстрактний блокер (бага в системі безпеки) і одразу ж ставиться завдання його вирішити. Як завжди ми шукаємо бажаючих взятися за це прямо на колі, але всі мовчать (блокер ніби відомий усім і будь-хто в цій команді може його вирішити). Як вийти з цього мовчазного «клінчу», як знайти когось хто б міг стати тим «волонтером» і як в майбутньому не допустити таких ситуацій?
— Ще колись вже на моїй співбесіді мене запитали, як саме я б звільняв свого колегу у разі поганого перформансу. Досить стресове питання, особливо якщо ніколи такого ще не робив :)
Я відповів, що я б не доводив ситуацію до звільнення, а спочатку дослідив причину (можливо проблеми в особистому житті чи зі здоров’ям). Від того й відштовхувалися б.
«Правильних» відповідей може бути багато, особливо ті які з досвіду і які можуть вирішити проблему.
В условиях перегретого рынка, можно вообще без собесов людей набирать
...потім червоніти за тих людей, не довеславши навіть до кінця їх випробовувального періоду :)
Володимире, дякую за коментар! Не сумніваюсь, що з таким досвідом як у вас можна пройти 4 співбесіди за день :) Я коли писав навіть неявно пригадав одну з ваших статей.
Мені б на початку моєї кар’єри це б теж виглядало цирком, навіщо так все ускладнювати?) Думаю, щоб на це відповісти треба ще окрема стаття (нажаль одразу і не пригадаю чи хтось з компаній чи представників рекрутингу писав на цю тему на DOU), яка б розповіла про всі ризики, пов’язані з неякісним наймом.
Моя стаття не готовий рецепт, як все має працювати, а узагальнений допис і поради, які допомогли б молодим кандидатам чи спеціалістам, які починають співбесідувати. Хто ще не співпрацював з продуктовими компаніями або аутсорсом який наймає на великі продукти, уявляє співбесіди як годину спілкування у колі тімліда, рекрутера і РМ-а. І дійсно, можна таких співбесід за день і 6 пройти) Але все частіше компанії ускладнюють цей процес і починають рівнятися на захід, де все приблизно так і працює.
Є таке... Тестове у наших краях найкраще підходить для Junior-Middle, кількість відгуків на вакансію яких більша і є потреба у такому додатковому кроці.
Дякую, що дочитали аж до половини!
Не думав що саме ця частина викликала б в когось фейспалм, оскільки це працює майже завжди і для розробників будь-якого рівня. Я звісно ж можу частково помилятися, бо тільки «6 років і оппа Тімлід» (насправді лідити я почав ще на третій рік) :)
А що ви запускаєте на другий раз?)
Стаття супер, два рази ходив за попкорном!)
В цьому немає нічого поганого, якщо брати своїх же джунів, а не світчерів чи колишніх студентів ззовні. Впринципі у статті так і зробили)
Дякую за інформацію! Дуже мало топіків на цю тему, а це чи не найголовніший етап в нашій роботі...
Не знаю чи зайде реп і хіп-хоп, але оскільки поки не бачив в коментарях згадки про українських виконавців в цих стилях (не рахуючи комерційні проекти типу калуш, альониальни чи алінипаш, чи російськомовних виконавців, які для мене апріорі не є українськими), то перелічу своїх фаворитів, можливо комусь пригодиться:
— PVNCH
— Довгий Пес
— Ціна Ритму (Довгий Пес, Джонні Дивний, Аппекс, Wootabi., JointJay)
— Гоня
— Кашляючий Ед (aka Паліндром)
— Глава 94 (Гоня+Паліндром)
— Денні Дельта
— Nemo322
— Freel
— Sonnium
— OTOY
— Krechet
— BADDPRODUCCER
— рома майк
— Дядя Вова
— Шершень
— Курган (не рахуючі фрікові сингли, є декілька крутих, напр. Слабость чи Футбол 2000)
На Spotify мало хороших плейлістів з чисто українською музикою, тому може порекомендувати лише регіональний топ: open.spotify.com/...st/37i9dQZF1DX9lOLSAzbbCv, де всеодно зустрічаються комерційні чи російські треки. Ну або свій: open.spotify.com/...gk4gl?si=42668e15a1864f78, але там я намішав з американськими\британськими)
Peace!
Germans do, it‘s quite multicultural country right now and it’s easier for both foreigners and germans to speak English.