десятки мільярдів даних
Команда переписала вимоги до системи так, щоб частину функцій можна було генерувати автоматично
Що це взагалі значить? Якийсь lorem Ipsum, статтю теж ШІ писав?
Їхав ШІ через ШІ
Бачить ШІ — ШІ в ШІ
Сунув ШІ ШІ в ШІ
ШІ ШІ ШІ ШІ
«Через пол года программисты будут не нужны, всех заменит ИИ» ©
«Че-то все глючит и тупит, 500е несколько раз в неделю на супер-стабильных сервисах»
2 утверждения которые связаны между собой напрямую.
Якось вже починаєш втомлюватись від цього «ШІШІШІШІШІ» з кожної праски. Поки що крім цицьок у Падме у відомому мемі нічого значущого воно не привнесло, нажаль.
Вже пів року інженери Антропік пишуть код потайки, щоб топ-менеджмент не бачив.
«Я удалил все файлы, до которых смог дотянуться. Чтоб получить доступ к своим файлам отправь 0.5 биткоина на адрес....»
Дай бог шоп ви НЕ помилялись. Бо поки компанії будуть думати, що ШІ ім замінить нормальних інженерів, то діла не буде. Буде повсімісний нейрослоп вкрай низької якості.
Спасибо чату ГПТ за наше счастливое детство!
RPG — это ROLE Playing Game. Какую роль вы там отыгрывате и в каком месте?
Диаблу называют RPG, но это не делает ее RPG. Это Hack’n’slash, как и его клоны типа Path Of Exile. Хотя в ПОЕ по билдам разгуляться возможность — мое почтение.
Так и мобильную дрочильню не делает RPG то, что она в средневековом сеттинге и имеет несколько рас персонажей.
Я так вижу с играми у вас не очень в принципе))
Доколупайтесь до Балдура и Свето-тени (jRPG), чтоб уже все стало понятно))
Я понимаю, в вашем времени еще небыло Clair Obscur, но уже был Ведьмак и Киберпанк... И были Final Fantasy и на подходе был Baldurs Gate. Как можно сравнивать мобильную дрочильню с РПГ??
Де найголовніший варіант? MS Teams.
Ну когда пирамида Маслоу закрыта можно и херней пострадать.
Або до середи.
Ну там в одному місці є доступ до кормушки з безлімітним баблом, а іншим по 12 годин треба впахувати за 15к грн.
В перших закінчуються ідеї як ще папіляти бабла, доводиться вигадувати необхідність створювати українську LLM (І це не будет форк ллами, чесно-чесно)
Ну, а може і не обжене. Скоріш за все. Так, не обжене..
Значить точно планують, просто не прокатило отак в лоб. Але прогрів пішов.
Можливо ви й праві, але певен, що на виплати пенсій буде окрема черга, або навіть окремі відділення, а не все підряд через 1 чергу.
Стосовно штата — тут напевно так, нова пошта 100% щось оптимізує.
Переважна більшість їм взагалі не користоється