Дякую, апдейтну, неточності будуть 100 відсотків, це зумовлено рядом особливостей датасетів.
перепрошую, не зміг знайти, дуже дякую.
Привіт, думав про це, але можливо або сюди додам, або в окрему винесу.
поправив, дякую.
Інформацію надіслав рекрутер компанії сьогодні, тож думаю є більше сенсу довіряти йому.
поправив
Поправив
Читніть про MacPaw, там також iOS development є здається.
Так, звичайно, нікого не зупиняють.
Для душевного спокою, кожен бажаючий може зробити читацький квиток бібліотеки КПІ.
Поділіться посиланням, так як вентиляція у нас в планах тільки, можливо ви екстрасенс, і бачите майбутнє? Або ж навмисне бажаєте виправдати стереотип для себе, мов якщо роблять круті штуки безкоштовно, то такого бути не можу, тут явно зрада, корупція і ганьба....
Без посилання, виглядає, як чергове балабольство.
Так, як ми студенти, тому
На основі закону України про вищу освіту zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1556-18/page3
Стаття 41 пункт 10
«10. Керівник вищого навчального закладу всебічно сприяє створенню належних умов для діяльності наукового товариства студентів (курсантів, слухачів), аспірантів, докторантів і молодих вчених (надає приміщення, меблі, оргтехніку, забезпечує телефонним зв’язком, постійним доступом до Інтернету, відводить місця для встановлення інформаційних стендів тощо).»
Не комунальної, а державної, щодо правового поля.
Читайте положення: vk.com/doc1538816_387462465
КПІ це структура в овер 7000 співробітників, сотні підрозділів та кафдр. Рівняти всіх під одну гребінку, як мінімум не етично.
Щодо нас, то ми прямо до адміністрації КПІ не відносимось.
Вентиляції у нас немає, якщо що, тому промахнулись ви.
До чого штатний розпис КПІ до студентської ініціативи?
Львів, поправив, дякую.
поправив
Поправили
виправили, дякую
так, тут не враховуються проекти, зроблені в організаціях, так як організаціям часто не присвоюють значення України. Хоча уже придумав, як це реалізувати.