Додали NetPeak
насправді є багато, просто більшості треба
в травні мають бути курси від Еpam
Вакансія від відділу кадрів, за моєю інформацією вона актуальна зараз.
P.S. Не всі вакансії викладають на сайті.
Дана вакансія, уже закрита прибрав її з дайджесту.
Писали ж, що людина на лікарняному.
можливо тимчасова помилка, зараз все працює, принаймні у мене.
Отже по вашому питанню, курси в Харкові на DevOps закриті уже (прибрав їх з дайджеста), на Java, Front-end плануються в січні, думаю вони будуть найбільш актуальні в наступному дайджесті.
По курсам зі Львова. туди йде попередня реєстрація, подивіться уважніше в фільтрах, там є критерії «відрита реєстрація» та «заплановані», ви дивились лише першу категорію.
Про всяк випадок посилання на сайт: www.training.epam.ua
Так, також не знайшов тому прибрав QA та JavaScript.
оффлайн
дякую, поправив.
Він не мовчить, у них постійно є вакансії інтернів, які вони закривають дуже швидко, тому сенсу публікувати в дайджест немає.
Дякую, поправив.
одразу по виходу матеріалу, набір закрили, поправив, дякую.
виправили