А
Це не відповідає дійсності. Нові Статті які мають відношення до Deep Learning-у це за замовчанням Python, ніхто особливо не переймається Matlab-ом в контексті DL, хоча інтерфейси для Matlab-у існуючи. До речі в часи до Deep Learning-у статей пов’язаних з Computer Vision було помітна кількість з публічним кодом на Matlab—і. Так що успіхи Matlab-у мають іншу причину.
Прям історія «23 річні senior-и повернення».
Такий собі self-made man з колосальним resilience. Прям кіно знімай. Ну і про відсутність освіти це прекрасний пункт, прям класика подібних історій. Історія викликає хайп через свою неоднозначність на фоні ринку нинішнього. Світ через
Confirmation bias. Якщо ви не закінчили «більш-менш пристойний» ВУЗ та не розумієте переваг цієї освіти, то це не означає, що її немає. Приклади тих хто FAANG подається навіть з України зміщені в сторону умовних КНУ, КПІ можливо ще кількох ВУЗ-ів. Для Research позицій в тих же FAANG це ще більш актуально разом з наявністю публікацій наукових. Все залежить від контексту.
CS 50 це курс для
У них доволі сильні групи в Китаї, наприклад публікації ResNet. Очевидно через геополітичні ризики, адже людський та науковий капітал в Китаї великий.
Ну про ВУЗи чи курси які компанії влаштовують успішних кейсів багато. Жодного успішного кейсу від компаній які заробляють на «it-хайпі» я не бачив особисто, та не чув від колег. Який сенс та можливості у таких компаній давати якісні знання? В найкращому випадку людина дізнається про якісь терміни та ключові слова, а потім на перших співбесідах зрозуміє якість такого навчання.
Скоріше за все в Мюнхені є люди які сиділи без проекту, їм його умовно кажучи знайшли. В Німеччині не так просто людину звільнити, тому і така економія, хоча в Польщі ціни на розробників нижчі...
А чому ви вважаєте, що вони зацікавлені в знаннях випускників? От ВУЗи зацікавлені бо від цього залежить прийнамні їх ім’я та якість, кількість абітурієнтів. Компанії бо їм потрібні співробітники потенціальні.
От прям люблю коли люди зразу на ти, без всякої поваги до інших. По-друге, на мій погляд, в підручнику en.wikipedia.org/...ntroduction_to_Algorithms теорія краще пояснюється. По-третє, ви думаєте що лише ви знаєте про leetcode та можливість сабміту на ньому і наявність графових задач, от хто вам сказав що люди цим ресурсом не користуються?
Непогані ілюстрації, гарно для людей які ніколи не стикалися з темою. Можна більш складні алгоритмів викласти. Тоді вийде повноцінний тренінг:)
Факт в тому що Китай і США співмірні за розміром, власне це впливає вже на геополітику. Схоже американці хочуть Кремль проти Китаю використати, виходячи з подій останніх двох років... А те що більше людей хоче в США ніж в Китаї жити це факт...
Акції ростуть?
А в чому власне проблема? Ну не подобаються кандидату знання певної мови — можна шукати іншу компанію, на те співбесіди і розраховані, щоб вілсіювати компанія якщо є якісь незручні умови. Компанія, як винаймач дає зрозуміти потреби. Можливо є якісь виключення якщо у кандидата є унікальні навички, але це рідкість скоріше.
Особливо ті, які не є курцями:) Негідники українці, особливо ті які під час війни у складному фінансовому становищі.
З корупцією у нас йде пан Шабунін наразі;) Антикорупційнер з сумнівними доходами...
Одного не зрозуміло, чього це нікого не хвилювало, а тепер проблема стала, дуже актуальна. Лобісти позиції втратили...
Стаття нагадує лозунг: Кінець епохи «неефективного» коду! Тільки кожен зрозуміє своє в залежності від domain-у в якому працює. Хтось для себе якийсь висновок зробив зі статті, пишіть в відповідях.