Що таке «кращий»? Він перпективний через певні опції мови, причому досить довгий час він перспективний. А от зрілості і досі не має. Чи швидша компіляція, чи краща швидкодія аналогічного коду, наявність бібліотек популярних, IDE, поріг входу вищий чи ні, в чому саме ніша самої мови.
Про Python та Perl це прям сильно. Ну Deep Learning чомусь вашу переоцінку не розділяє:)
10 років тому було те саме. Поки хоча б одна корпорація його не почне як умовний Котлін просувати про це казати можна з великим скепсисом.
А что такое «учил» вы прям все алгоритмы которые OpenCV использует? OpenCV и Cuda это уже про Computer Vision и Deep Learning. Кстати в последних C++ далеко не всегда основной язык программирования....
10 років тому казали те саме про те який перспективний Rust. А що змінилося?
Китайский до речі в них стає дедалі популярнішим:)
Все це добре, і в ідеальному світі викладання має бути українською мовою більшості предметів в Україні. Але враховуючи те яку зарплату платять вчителям, який континент поступає в педагогічні ВУЗи, то виникає цікава дилема. Якщо вчитель вміє зацікавити дітей предмету умовно математикой, фізикою, то що важливіше? Я компроміс вивчити вчителю мову за часом. Але рівень викладачів більша проблема. А от що страшніше, це фанати совка та Россіі, по типу колишньої викладачки Драгоманова...
Що таке «бро-культура»?
Там є нюанс «Якщо будуть дозволяти обставини», щоб це не значило.
Зрозуміло, я так розумію що вам без медицини зовсім нікуди... Ви якісь процедури чи тільки ліки приймаєте?
Це в Україні чи зразу за кордоном? Судячи по останнім трендам виїзд інвалідам може і ускладнитися...
1) Ці показники можуть бути не завжди об’єктивними в повній мірі, але вцілому відображають тенденції. Ідеальних данних не буде в плані оцінювання, але тренди це відображає. Те що хтось в великій компанії не задоволений відсутністю promotion-а, не означає що обов’язково компанія не права чи не об’єктивна.
2) За останні два роки корпорації звільнили менше ніж найняли в Ковід. Тому виглядає досить дивним твердження про якісь «ефективні розподілені команди сіньйорів». Але на ринку буде більше спеціалістів, відповідно їм буде важче шукати роботу.
Я маю на увазі що держави або не має, або вона слабка. У цього є декілька моментів чому така філософія не стійка в реальному світі, на який впливає людська природа.
Декілька прикладів наведу нижче.
1)В такому випадку сусід типу умовного Ірану, Рашки, чи якоїсь авторитарної держави захопить її і побудує умовні Гулаги, і буде збирати податки як захочить.
2)В такому випадку нікому буде боротися з злочинністю, Мафія може захопити державу силою і влаштувати «ефективний менеджмент».
3)Відсутність соціальної допомоги може негативно впливати на
а)Рівень освіти б)Інфраструктуру в)Демографію. Цей пункт більш дискусійний.
Корпорації мають статистику performance review на десятки тысяч людей, якщо не сотні тисяч людей. Це дає підставу вважати що повернення в офіс ефективніше. Чому компанії мають більше платити за аренду, якщо це не більш ефективно? Тому конспірологія може бути і така.
Корпорації мають статистику performance review з початку пандеміі і до неї. Статистика десятки тисяч, якщо не сотні тисячі співробітників. Тому корпорації вважають, що так ефективніше. Вцілому не має об’єктивного заперечення цього і співробітники можуть звільнитися, якщо не згодні. Враховуючи лейофи, то пошук стане складнішим.
Як телепортуються? Через «Шлях»?
Ну хай шукають роботу. І так великі скорочення по ринку. Далі на інженерів поступово піде тренд.
Ліберторіанство це така ж утопія, що і комунізм, вона виходить з хибних припущень про людську природу.
Ну в Аутсорсі Українському це так, а для корпорпцій типу умовних Dell, Cisco, Google, Facebook це не зовсім так.