не уместно. я не говорю про какойто тролинг, а если я говорю что какая-то компания любит практиковать кранчи, я что назвал кого-то мудаком? Просто такой выбор, не обязательно негативно, кому-то подойдет, кому то нет. Никто не должен боятся подобного высказывания под страхом увольнения. Ну так, чтобы иметь хорошую деловую репутацию, нужно вести себя соответственно, а не то чтобы это зиждилось на ложном представлении. В итоге потом и приходится многотысячный штрафами защищать деловую репутацию которой нет. Я понимаю тогда у таких как вы, есть работа. Но я бы задумался, что я защищаю и какой ценой.
P.S в любом случае это дело каждого, и нет, я бы не захотел ничего сделать, потому что насилие это последнее к чему стоит прибегать, в вопросе который решается на другом уровне. И нет такого не может быть, чтобы кто-то, кому все равно подошёл и сказал, а если это все таки происходит, может стоит прислушаться?)
Если в нас свобода слова — то почему должен прилетать судебный иск DOU? А если нет, то все отзывы о компаниях просто сфабрикованные. Это оч. напоминает какой-то продукт с алика, или супер действующее средство, где под описанием товара, куча положительных отзывов все как на подбор) Я понимаю необходимость NDA для компаний которые действительно сделали что-то уникальное, но зачастую это юзают те, которые ничего такого не сделали и в тех случаях когда это не уместно. Мнение сотрудника о рабочем процессе, никак не может быть предметом NDA, он же не о принципах менеджмент модели компании рассказывает) Считаете это нормальным? Вот поэтому мы пришли к анонимным отзывам. Ну конечно давайте сравним это с убийством) Я вижу вы очень хорошо делаете свою работу.
суть та сама, були історія з українцями, суть у тому, що ніхто не розуміється. Так мораль у тому, щоб самому бути власником подібного, а лутше банку) бо подібний пункт є й у банках.
Ну хіба це новина, а той же paypal, скільки таких історій, заблокували без пояснення причини. Чому? тому що ми для них гетто)
А еще то, что
иностранный бизнес
не может использовать в полной мере наш процесинг. Все знают какието есть проблемы, и он годится только продавать по Украине. тот же liqpay
ну да, согласен. Мы должны делать свой продукт, и если мы выпускаем его в свое стране, на гос. языке — это норма и норма если это обязательно.Что касается иностранных продуктов, тут все от рентабельности, те если украинский рынок станет достаточно крупным, и продукт оф. зайдет то конечно затраты и целесообразность добавление украинского языка, будет уместным.
И тем более добавить для сайта для Украины — украинский язык и сделать его по умолчанию, как бы тоже не проблема, но закон идет чуть дальше) Поэтому, исполнение будет на том же уровне.
Ще раз для тих хто топить, що переклад це нічого не вартий, і що всі це зроблять. Наприклад відомі шоп білдер shopify.com ,аналоги squarespace тощо. ідея в тому щоб по підписці, оплата по місячна, швидко розгорнути шоп+ певний вже готовий фуніконал, а не налаштовувати у себе на сервері і замовляти розробку.
як я пам’ятаю там ніколи не було російської мови, але тепер також не можна відкрити шоп з Росії та Білорусі
і я не думаю, що тут з’явиться українська мова, як мова адміністративної частини
prnt.sc/tioBYU49mrrQ
також якщо, наприклад, ви перебуваєте в іншій країні, і вибираєте країну відмінну від проживання, то отримаємо повідомлення, що валюта і мова буде встановлена відповідно до країни, і податки.
prnt.sc/bKepMLtwwwTD але єдине що отримуемо це прайс в UAH
але при тому весь інтерфейс залишається англійською або можна вибрати доступні мови, в якій немає української
prnt.sc/S28XKUrEQhQ1
та й усі написи ми можемо вже переводити на українською.але при тому отримуємо деякі російські слова в повідомлення в перемішу з англійською
Так на базі продукту можна зробити сайт який буде українською мовою і доменом .ua
але сам продукт ніколи не буде перекладен на українську, напевно не так уже потрібний як, англійсьйі, французький, полський, ітд. Напевно тому, що продукт для європейського ринку.
так, ми можемо не використовувати його в Україні і зробити на чомусь що є ,чи своєму. Але й питання в тому, що цей закон не змусить ні прийти в Україну ні перекласти свої продукти українською, як комусь здається.
як я й казав, спочатку в продукті ніколи не було російської мови, тому це не перехід з російської на українську, а саме додавання української мови як глобальної по всьому продукту, і це нафіг нікому не треба, мабуть тому що ми не готові платити 300 дол на рік щоб сайт просто працював, не рахуючи розробку.
По-перше, я говорю про ймовірний розвиток ринку, а по друге закон говорить не лише про сайти, а й про девайси та тощо. так зараз є, але років 10 назад чи 15, в тих же телефонах сименс не було української мови) Якщо подібні компанії звілнють 100нями працівників, тільки тому що вважали, що ці витрати не окупаються, або якийсь продукт більше не рентабельний, а ви тут розповідаєте що це нічого не варте.
невже нарешті дійшло, ніби то ви також, не застрягли у своїх думках, і теж не бачите інший бік медалі.
Який я
адепт «традиційних цінностей».
) коли я допускаю релізацію частково ваш ідей. Але при тому я розглядаю різні шляхи розвитку, а ви ні, то де і хто застряг?)
А всі ваши доводи це:
Ми ж не русня.
може настав час щось будувати нове, а не жити лише запереченням.
ви мабуть путаєте запозичені слова, які адаптовані, там банальну транслитерацію.
Транслітерація — точна передача символів однієї писемності знаками іншої писемності, коли кожен знак однієї системи письма передається відповідним знаком іншої системи письма.
А теперь уявіть что так навчають в школах. Рінде, запозичене, трансліт, все змішалось, вже немає той звучності що давала раніше українська мова, нема чим пишатись, все запозичене- добрий розвиток) Навіщо вивчати творчість Тараса Шевченка, адже є другі видатні автори. Що до мене не можу уявити нашої літератури, нашої культури, нашої країни без цього. Ви же можете йти далі в своїх думках і розвитку)
які скрєпи) зазвичай — не хочете використовувати, чи не вчили в школі?я за використання запозичинх слів яких не має , так спойлер — це умістне використання. Розвиток.. якщо замінити всі дошки в кораблі, він останится тим же кораблем, вічне питання)
ні уроки давно закінчились, теперь ми робимо свої висновки, и живемо з наслідаками своїх дій.
так воно так, але мы так не розмовляємо, как склалось.І починати не потрібно.
Premium-rate numbers are often barred by mobile phone networks by default.
За умовчанням мобільні телефонні мережі часто забороняють платні номери.
по дефолту, За умовчанням, — ваше право так розмовляти, но ніхто в цивілізованом світі так не говорить, використовую слова друих мов так невміло. в нас уже є під ці ситуації слова, якби не було то друга річ
Зазвичай мобільні телефонні мережі часто забороняють платні номери.
я не порівнюю з ними, і вам не раджу так робити. Задайтесь думкой, чи США чи Британія так робить? чи вы чуєте подібні слова в новинах BBC? запозичені слова це автобус, тощо. Так дефолт має різні значення. Але ми так не говоримо, згадайте коли ви вперше поучли це слово цьмогу контексті в Україні?
ні, якщо ви виступає на укранізацію всього і вся, будь вірними до кінця своїм же ідеям, якщо вони справді ваші.
не розумієте значення слова, лише повторюєте почуте. Дефолт — не виконані кредитні зобов’язання .
говорите або українською або англійською
а потім я чую, що українська не до мова, що там дивні слова, ось через таких як ви, ви це все підтримуєте. дратуєш просто.
але при цьому за примусову укранізацію, а щоб виховувати традиції — ні
To default is defined as to fail to do something which is expected. An example of default is when you fail to pay your credit card bill. Default is defined as the action of failing to fulfill an obligation. An example of default is the action you take when you fail to pay your credit card.
так ви не зрозуміли посил цієї дискуссии, тут немає гніву, ви просто своїм коментарем підтримуєте все це, якщо ви це не зрозуміли. Ми не на уроці української мови, тож це не доречно.
ваші коментарі це лайно...
нема такого слова дефолтна в українська мові)
2. если только это украинская компания с бизнесом в Украине, а если она имеет зарубежных инвесторов/заказчиков, то смысл?) Только чтобы подогнать под новую повестку выходит.
бывают) все бывают. Дело не в анонимности, есть проблема, с обеих сторон. Реестр не решение, решение выстраивать более человеческие отношения. Нанимайте не гребцов, а людей. Никто не даст никаких гарантий, это ответственность того, кто нанимает, поэтому и нужна аналитика процесса найма, что куда сложнее анализировать, чем просто какие-то проф. скилы отдельных работников. Поэтому да, такой реестр может быть, если чтобы нанять работника, нужно прибегать к этому, а не думать своей головой, то я считаю это проблема. Почем тогда на собрать совет по принятию решения прием на работу на пост ревью на основное проведение собеседования — это все костыли.
А если кто-то, публично говорит ложь, клевета — что вредит репутации. Как бы, на основе этого должен строится иск, на не на основе NDA, которая не имеет отношение к этому. И то и другое как бы нужно еще доказать, неважно какое мы имеем мнение. Если творишь дичь, рано или поздно это всплывает, но да, не всегда ктото подает по этой причине в суд.