мені здаеється ми говоримо про різні речі. Річь, у тому, що є продукт який на анг, фран. німецікій, та даже на латвійскій мові) Якак причина и який профіт в том щой добавити українську(здобути новий ринок, але це не гарантії, тому це риск) чи російську мову, ви не знаете чи не можете користуватись на анг. ваши проблеми. Є безліч людей, які можуть, весь світ) ну російська ні українська мова не є міжднародною мовую. Тому якщо в компаниії є представники в Україні, то так це може бути, якщо ні -то ні. Як по мні че очевидно, до цього закону це не ставало як питання чи це, чи інше. Так ні кто не помре с голоду)
Багато продуктів в основному на анг, вважаючи те, где вони зробелні,я думаю їм все одно є там українська мова чи ні. І якщо через це ії закрито вихід на ринок України, ну ок)
І це илюстрація вашого підходу, я привів приклад.
А від російської на латиську це набагааааато круче ніж від російської на українську
— при чому тут російська, ви взагалі не розумієте поставлене питання?) що це проблема для нас, ні ві відповідаєте,а якщо який бізнес не зробится це, можить іти геть.и так далі...
На планеті 200 країн і лише в Україні по вашому буде сплеск безробіття через закон про мову? Це ваш аргумент?
в том і сенс, що Україна іде по шляху, по я кому шли не мало держав, і ні дочьго хорошо це не привело. Так ізза подібних рішень в області мовних законів є проблеми, і далі тільши гірше.
Это те кто кошмарят рестораны в Одессе)
це робочі місця, якщо ви раптом забули, та и все що нас оточує,виробництво. Чи може ці робочі місця створять, хто написав цей закон?
Є студіі, мале підприємство,тощо. При чому тут віхлоп для економіки? вопрос не втім скільки отримають ті що пишуть закони, а як тім що володіють успішними продуктами, заробити більше, и більше відкрити робочих місць. Ще раз кажу, якщо у вас немає релевантного досвіду — все це, марно)
Це не таємниця, але не всі заробляють мільйони)
ой хто у нас тут, затятий прихильник порошенка) Ви перші перейли на особистість. Вам краще видно, ви ймовірно побудували не одну успішну компанію, щоб говорити і судити як краще, будувати стратегію розвитку успішних продуктів, адже є інші ринки збуту, якби це був один єдиний тоді так, а так замість подібних витрат, ці фінанси можна пустити ще не одну зарплату, які дають приріст якості товару.
P.S Мабуть краще не вимагати повагу, а зробити так щой поважали і хотіли говорити, робити продукти на українськой мові. Тогді всі вторинні питання відпадуть.
звісно якісь продукти будут, ті компаніі що можуть покрити ці затрати. Бажане? ви в в здоровому глузді, чому б мені не бажати що б всі компанії що є, та чим більше ті що можуть бути на ринку в Украіїні — були б и зостались на ньому. Але потрібно сприймати речі такі, як вони є. А не жити мріями.
поэтому либо тень, либо уход в другие страны. А Бизнес который сугубо на анг, не будет выделять финансирование чтобы только добавить украинский язык, это действ бред) За товары давной уже платим, кому нужны эти 100-150EUR покупать какуюто ерунду с алика разве что)
як ніхто?
усі інтернет-ресурси (вебсайти, сторінки в соцмережах, ютюб-, вайбер-, телеграм-канали, мобільні застосунки тощо), які використовуються в якості інтернет-представництв суб’єктів господарювання, зареєстрованих в Україні, повинні мати основну версію українською мовою, яка має завантажуватися для користувачів в Україні за замовчуванням.
обычно в интерфейсах не то что нету української, а и русского языка тоже) а теперь нужно чтобы был украинский. Вы не понимаете разницу? Что это значит для бизнеса.
річь не тілько про руську мову, а про любу,я так думаю и анг. всі інтерфейси повинні бути українскою тепер.
ні не повинні, це великі затрати, просто продукта не буду в Україні. На цим все и закінчиця)
разве не парадокс, что мы продолжаем ровняться на Россию и делать также как и там)
А еще что всех заставят спонсировать это из своего кармана))
ви точно маєте на увазі переговори, може, компроміси? Бо ніхто не повертається з переговорів задоволеним) та і компроміси — це не коли всі задоволені, а коли кожен чимось пожертвував, щоб домовитися і побудуйте ділові відношення, відмовився від свого на користь загального. Я и близько не бачу чього на співбесідах)
ніколи, тільки не нашому віку)
prnt.sc/C0M8×0XnLngt чому-то Україна теж має труднощі
невже деякі санкції застосовні і до України, або просто деякі компанії не хочуть працювати з країною, де йде війна.
думаю это не новость, но опять же вас никто не заставлял покупать именно там де купили. С какой радости оставлять паспортные данные, просто за покупку товара. Это переходит все границы. Я бы не связывался с таким реселлером) А благодаря вам это завтра может стать нормой, спасибо)
ну тогда добро пожаловать до Дія Сіті)
а со сколько надо платить налоги с 17 грн? считаете мониторят с 400к грн? с чего такие соображения?
Привет серый рынок товаров.)
тоді тільки на англійській мові, повинно бути достатньо, чи не так?)